Hayrettin Karaoğuz Show

hayrettin-karaoguz Hastasıyız. Hayrettin acayip bir adam, mimiklerin efendisi veya Turkish Jim Carrey denebilir. Hayrettin'in tek kişilik bir şovu var herkese tavsiye ederim. Cem Yılmaz ile karşılaştırmamak gerek tabi ama hastasıyız. Bu arkadaşa dikkat. Onu Issız adam ha çok pardon Kızsız adam ile tanıdık. Okan Bayülgen'e çıktılar görenleriniz vardır.

Facebook sayfası: www.facebook.com/group.php?gid=53165258009


En iyi videolar

Hayrettin Karaoğuz Show // Tek Kişilik Komedi Performans

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Hayrettin Karaoğuz Showiçin 9 yanıt

yha sen nasl bişesin böle böle bişey olblrmi süpersin yha başarılarının devamını dilerim yha ilemesem bile senn önün çok açık görünüyo 🙂 dünyanın en tatlı yüzüne sahipsin yha ne denirki sen türkiyede teksin…!

iremcim orası "isim" kısmı. ismini yazman gerekiyor farklı bir şey yazarsan eğer doğru bir mail adresi yazmışsan onunla değiştiriliyor. hem isim kısmına saçma sapan şeyler yazmanın anlamı ne zaten yorum kısmı var bu alana istediğin eleştiriyi, görüşü ve öneriyi yazabilirsin.

adamın ayakta durup sana bakması yetiyor tebessüm etmen için gerçekten çok sevdim ben bu adamı çok yakışıklı aslında ama bunu galiba kendi kullanmak istemiyor 🙂

tabii gamze herşeyde tip ti değil mi?!! ne kadar saçmaladığının farkına varırsın umarım bir gün . gerçekten çok başarılı umarım daha da başarılı olur . hem eğer konu yakışıklı olup olmamasıysa evet yakışıklı ayrıca da sempatikk..