Kategoriler
Kültür Sanat

Gönül

Buda benden bir kıyak olsun dinlemeyen varsa dinesin Fikret Kızılok un Gönül şarkısını.

fikret kizilok gonul

bunca yıl herkesten kaçtın en sonunda buldum sandın ansızın içini açtın yapma dedim yaptın gönül gözleri senden uzaktı farkedilmez bir tuzaktı sana böylesi yasaktı yapma dedim yaptın gönül o bir yolcu sen bir hancı gördüğün en son yalancı içindeki derin sancı gitmez dedim kaldı gönül sen istedin ben dinledim senden ayrı olmaz dedim en sonunda ben de sevdim şimdi beni kurtar gönül gözlerin bakar da görmez ellerin tutar da bilmez gece gündüz farkedilmez demedim mi sana gönül? sabahın tam üçündesin dertlerin en gücündesin hâlâ onun peşindesin gitme dedim gittin gönül böylesi sevdiğin için bir kör düğüm oldu için ağlıyorsun için için demedim mi sana gönül? sen istedin ben dinledim senden ayrı olmaz dedim en sonunda ben de sevdim şimdi beni kurtar gönül.

söz-müzik: fikret kızılok

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Gönül başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

volkan çok sagol ya bu şarkıyı dinşemiştim am indirmeyi unutmuştum başka yerden indirmeyi hatırlattın teşekürler böyle şarkılar daha fazla olsa ah teşekkürler http://blogcu.com/cobe38

ellerinize sağlık çok güzel olmuş…kazım asla unutulmayacak!!!

bu şarkı çok güzel duygusal ve daha yeni öğrendim ama unutamayacağım şarkılar arasında diyebilirim…

arkadaşlar alın size bir site… teknopcpaylasma.tr.gg bu siteyegirdiğinizde bir grup adresiyle karşılaşacaksınız. bu adresi kişi listenize ekleyin bir sürü kişi var. binlerce kişiyle çetleşin.