Kategoriler
Medya

Genç İletişimciler Yarışmasında Erciyes Üniversitesi şov yaptı

Aydın Doğan Vakfı’nın her yıl düzenlediği Genç İletişimciler Yarışmasında bu yıl Erciyes Üniversitesi şov yaptı.

Genç İletişimciler Yarışmasında Erciyes Üniversitesi şov yaptı

22.si Hilton Convention Center da düzenlenen Genç iletişimciler yarışması ödül töreninini Korhan Abay ve Roksan Kunter sundu, açılış konuşmasını Aydın Doğan Vakfı (ADV) Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı yaptı.

Yazılı, görsel, işitsel, reklam, halkla ilişkiler ve internet yayıncılığı dallarında düzenlenen yarışmaya 28 üniversitenin iletişim fakültelerinden 924 öğrenci, 922 çalışma ile katıldı ve 20 üniversitenin 139 öğrencisi 76 proje ile ödül kazandı. Yarışmada en çok ödülü 18 projeyle Erciyes Üniversitesi kazandı.

Erciyes Üniversitesi hemen her dalda adayı vardı.

AYDIN Doğan Vakfı 22. Genç İletişimciler Yarışması’nda Erciyes Üniversitesi (ERÜ) 25 öğrenciyle finale kaldı.

Geçen yıl, 18 ödülle en çok ödül kazanan fakülte olan ERÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çakır, iletişimin tüm dallarına dönük nitelikli ürünleri teşvik eden yarışmadaki başarılarının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Başarıdan çok sürekliliğin önemli olduğunu belirten Çakır, “Başarımızı artırarak sürdürmek istiyoruz. Geçen yıl 18 ödül alarak bir nevi yarışmanın da rekorunu kırdık” dedi.

Yazılı dalda dereceye girenlere ödülleri Aydın Doğan Vakfı (ADV) Başkanı ve Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, röportajda dereceye girenlere ödüllerini ADV Başkan Vekili Sema Işıl Doğan ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu verdi.

Ayrıca Aydın Doğan, yarışmada ödül alan üniversitelerin rektör ve dekanlarına plaket verdi.

Törende Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Oktay Ensari genç iletişimcileri desteklerinden dolayı Aydın Doğan’a bir plaket verdi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Ödül törenine; Aydın Doğan Vakfı (ADV) Başkanı ve Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan eşi ADV Başkan Vekili Sema Işıl Doğan, Doğan TV Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı eşi Ahmet Faralyalı, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ödüllerini Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu, Doğan Holding Başkan Vekili ve Genel Koordinatörü Nebil İlseven, Eski Bakanlardan Hüsamettin Özkan, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Hakkı Hasan Yılmaz, Doğan Holding Başkan Danışmanı Emekli Diplomat Volkan Vural, Doğan Gazetecilik İcra Kurulu Başkanı Servet Topaloğlu, Sedat Ergin, Armağan Çağlayan, Tufan Türenç, Doğan Hızlan, Altan Öymen, Taha Akyol, Tijen Mergen, Orhan Birgit,Nail Güreli, Derya Sazak’ın üniversite rektörleri, dekanlar ve basın dünyasının birçok ismi katıldı.

Daha fazla bilgi: http://www.dha.com.tr/aydin-dogan-vakfi-tarafindan-duzenlenen-22-genc-iletisimciler-yarismasi-sonuclandi-flashaber_127825.html

Ödül töreninin ardından yemek ve sonrasında üniversiteliler ile eğlendik, eğlenceye bazı hocalarda katıldı güzel oldu.

Dünyanın en güzel şeyi bedava bira ve evet işemektir.