Kategoriler
Internet

Feykin

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

İsmi ben de pek sevmedim feyk fake okunuşu iyi durmamış sanki ama akılda kalıcı, ismin çok önemi yok olur öyle alışılınır. 😛 Gençler yapmış olay güzel.

Feykin bir topluluk, topluluğa herkes gönüllü olarak katılabiliyor, amaç Friendfeed’e alternatif bir sistem oluşturmak. http://feykin.com/

Feykin, Friendfeed’in Türkiye’deki popülerliğinden yola çıkarak hazırlanmış ve ona alternatif olarak, ticari kaygılar gütmeden geliştirilmeye başlanmıştır.

Friendfeed, bir çok kişi için faydalı olmuş bir platform olarak, bir çok Türk kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu topluluğun korunması ve hatta geliştirilmesi için gönüllü olarak çalışmaya başladık.

Bunun için uygulamayı açık kaynak standartları ile topluluk tarafından, topluluk ile geliştirmeyi ve kaynak kodlarını açmayı uygun gördük. Birlikte kullanacağımız bu uygulama için bize yardım etmenizi istiyoruz. Bir yerlerde “feykin.com’u destekliyoruz!” diye yazmanız bile bizim için motivasyon olacaktır!
http://feykin.com/blog/?p=5

Türkiye’de ortalama internet kullanıcısı sosyal ağlarda geçtiğimiz 2009-2010 a göre artık daha tecrübeli, önceki yıllarda çoğu zaman kullanımda çok eksiklikler ve hatalar olabiliyordu Avrupa ve ABD de çok kullanılan ağlar Türkiye’de kullanımda sorunlar yaşıyordu, bunlar eskide kaldı. Bu konuda bence artık Türkiye ABD ve Avrupadan bile ileride sanki, çok ileride olmanın da zararları olabilir o ayrı konu. 🙂

Yani bu tür topluluklar, benzer girişimler için kesinlikle tam zamanı, en önemli konu tutarlı, ısrarcı olmak ve pes etmemek. Feykin’in başarılı olmasını dilerim.

Bana uyar boş vaktim var, öğrenciyim ben de girerim bu işe bir kenarından be abi diyorsanız http://feykin.com/’e gidin bir bakın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Feykin başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.