Kategoriler
Ivır zıvır

Fark-ı titreşim / Gillette

Reklamlarda ve ürün tanıtımlarında ürünlerin özelliklerinin abartıldığını düşünürdüm, taki Gillette Fusion Power Stealth isimli traş bıçağı(evet ismi çok uzun 5 bıçaklı titreşimli Gillette diyelim gerçi o da uzun oldu fark-ı titreşim diyelim temiz olsun) ile tanışana dek.


Ben bu aletle geçen sene bu günlerde tanışmıştım, o gün bu gün kullanıyorum yani 1 yıllık deneyime sahibim, deneyimlerimden sizlere aktarabileceğim şeyleri şöyle özetleyebilirim: geçen sene kullanmaya başladığımdan bu güne dek, her kullandığımda içimden söylediğim; ilk kullanmaya başladığım güne kadar ki tıraş oluşlarımı kayıp olarak gördüm ve üzüldüm. Tıraş olmak sanki bir keyif haline geldi benim için, berberim bundan pek hoşlanmamış olsa da fark-i titreşimin 5 bıçağı yüzümde öyle cilveli bir oryantal yapıyor ki o keyfi anlatmak zor.

Abarttığımı düşünüyorsanız gerçekten yanılıyorsunuz, emin olun 1 yıldır Mac 3’üm çekmecede duruyor yüzüne bile bakmadım, bu aletle bir defa tıraş olduğunuzda zaten yukarıda dediğim gibi daha önceki tıraş oluşlarınızı hatırlayıp üzüleceksiniz, emin olun.

Sonuç olarak millet ben bu aleti herkese tavsiye ederim. Özellikle her gün tıraş olan arkadaşlar için muhteşem bir alet.

Ben şimdi bu aletten 2 tanesine sahibim, 1 yıl içinde 3 bıçak aldım şu an yedekte 1 bıçağım var ve bir kutu da takım yedek. İstiyorum ki aramızda varsa eğer uzun dönem askerlik yapan bir arkadaşımız ona bunu hediye edeyim. Benim kardeşim tıraş bıçağı kullanmıyor yoksa ona hediye etmek isterdim. Aranızda uzun dönem askerlik yapan arkadaş varsa bana iletişim sayfasından ulaşsın ona bu muhteşem takımı göndermek istiyorum.

Bu ürünün enteresan kutusunu görmek için buraya tıklayın.

Hayırlı tıraşlar.

9 çok güzel bir animasyon film, Mary and Max da az saıdaki iyi stopmotion filmlerden biri ikisini de izlemelisiniz.

Bilgisayarıma yeni bir kasa aldım çok yakışıklı oldu, emektar bir masa üstü bilgisayarım vardı gençleşti, üstelik Purepower Standard 500W PSU da var üzerinde. USB parfüm şeyi aldım.

Google Wave davetiyesini Gittigidiyor da satıyorlar, büyük ihtimalle GG nin reklamıdır, akılları sıra gizli reklam (viral, daral her ne isimliyse) yapıyor amcamlar yer mi lan anadolu çocuğu?

Internette bu Google Wave gibi davetiyeli olan şeylere anlamsız şekilde uçuşan insanları anlamıyorum sanki madalya veriyorlar, hep bu pazarlamacıların işi, zaten bu pazarlamacılar olmasa dünya tamamen humanist ve güzel bir yer olurdu hatta Afrikadaki açlık bile olmazdı emin olun.(fark-ı titreşim ciler hariç :D)

“Akrabalarımızı tanrı verir çok şükür arkadaşlarımızı seçebiliyoruz”, bu sözü sevdim.