Kategoriler
Ivır zıvır

Mega hafıza

Arkadaşlar merhaba;
Melik Duyar ismini eminim bir çoğunuz duymuşsunuzdur.
Flash Tv’de yayınlanan proğramları ve “öğrenmeyi öğrenmek” kavramını ortaya atarak “hafıza ve beyin eğitimini” başlatmıştır.

Şimdilerde ise e-posta aracılığıyla bizlere “7 Gunluk Ücretsiz Beyin Egitimi” gönderiyor. Buna ulaşmak için tıklayıp kayıt olmanız gerekmektedir.
Ayrıca bu adresten de ücretsiz elektronik kitaplar alabilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Mega hafıza başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

7 gunluk ucretsız egıtım kursu kaydı mı sılmek ıstıyorum yardımınız ıçın tesekkurler sımdıden

bizzat setlerinden birini satın aldım parasını yolladım ama setim hala gelmedi heralde sadece 7 günlük olanı yolluyorlar

mega hafıza'nın setlerinin hepsini satın almış bir kişi olarak çok memnun olduğumu belirtmeliyim. hızlı öğrenme ve hafıza gücü konusunda hem kendim, hem de çocuklarım çok gelişme sağladık.

mega hafıza'nın hem ücretsiz kurusuna kayıt oldum, hem de setlerini aldım. siparis verdiğim ertesi gunu setlerim ulaştı. harika bir hizmet veriyorlar. teşeküürlerimle

takip ederim süper testleri var gerçekten bir dahi ya, bende kendimi geliştirmek için zekasorulari.net sitesine giriyorum sizede taqvsiye ederim arkadaşlar sorduğum sorularda var 🙂

arkadaşlar bu setleri sadece telefon aracılığı ile alamıyormuyuz? bitürlü alamadım. alıpta setlerden yararlanıp arkadaslar varsa bana gönderin lütfen! bende kullanınca tekrar gönderirim olmazmı?

lütfen bana yardımcı olun. cevaplarınızı bekliyorum!! meryemsevimlier{.}hotmail.com