Kategoriler
Eğlence

Disney Plus platformunda neler var?

Disney+ ülkemizde hizmet vermeye başladı, birçok arkadaşımın Netflix’i bırakıp Disney+’a geçtiğini şahsen gördüm. Peki Disney+’ın kataloğunda hangi dizi ve filmler var?

@JustWatch Disney+ platformunun kataloğunu yapmış, 1400 içerik popülariteye göre listelenmiş dilerseniz farklı filtrelerle bakabiliyorsunuz. https://www.justwatch.com/tr/saglayici/disney-plus

Disney Plus platformunda ne var? Disney Plus platformunda ne izleyebilirim? JustWatch, şu anda online olarak izleyebileceğiniz tüm film ve TV dizilerinin eksiksiz bir listesini oluşturdu. Disney Plus platformunun kataloğundan hazırladığımız özette tüm yeni eklenen içerikleri bulabilirsiniz. İzleyebileceğiniz en iyi içerikleri seçmenize yardımcı olmak için, bu özeti her gün günceller ve içerikleri popülerlik düzeylerine göre sıralarız.
Disney Plus listesini; yayın yılı, yaş sınırı, tür ve benzeri birçok farklı özellik kombinasyonu ile filtreleyebilirsiniz. Disney Plus TV dizileri ve Disney Plus filmleri için özel sayfalarımız vardır. Yayın platformu arama motoru JustWatch ile izleyebileceğinizi içerikleri kolayca bulun.

https://www.justwatch.com/tr/saglayici/disney-plus
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.