Kategoriler
Blog

Eskiden nahnu – Nahnu.tk

Bu gece yine blog alemini karıştırırkene şu “geotag” yani yeryüzündeki yerinizi belirleyen olaya girdim derkene blogwise.com ile karşılaştım tabi bir sürü benzer servis vardı ama bu bayaa bir eski.

Nahnu.Tk

Neyse mevzuya girelim ya dedim bizim Türkler nerede var mı yok mu varsa nahnu kesin vardır dedim. Dedim ve pat Türkiye listesinin en başında işte . Adam tam 10 mayıs 2003 tarihinde kayıt olmuş abi yaa dedim lan nahnu.org varmıydı o zaman. bir bakalım daldım içeri uleynn ne göreyim bizim nahnu o zamanlar meğersem “nahnu.tk” imiş puhahahaa… Tabi o an koptum.

Vay be dedim sonra bizde o zamanlar şu eski sistemlerden easyspace lerden falan bişler yazardık msn in de böle zamzingoları vardı o zaman siz ufaksınız hatırlamazsınız 🙂 oralardan .tk mk ne bulursak yönlendirirdik.

Ekleme:

Ulan tam gidiyodum bir bakiim dedim yine karışrıdım sağ solu lan olm bu marcusneo kim lan? Herif 1998 de hafif, bildirgeç, 3ayak a üye vede böyle bir blogger ı var 2002 yılından, a.q iice dağıttım kafa balon oldu. if marcusneo hala yaşıyorsa ki bu böyük ihtimalle tahmin ettiğim kişi yaşıyor, bir işaret yapsın şuralara bir yere yaww..

* ve son olarak cennet-cehennem tıklayınca neden turkcelle gidiyor biri cevap versin. 🙂

Eski wolkanca.com’da Eskiden nahnu – Nahnu.tk veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Eskiden nahnu – Nahnu.tk için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Eskiden nahnu – Nahnu.tkiçin 3 yanıt

ne bu kardeşim ya bıktım sitenden ya alala yok mu başka işin gücün… her gün hergün eroin gibi bağımlık yapıyosun uğramadan edemiyom googleyi unuttum senin sitene geliyom nedir bu yaaa kapat git yaa allah için de başka sitelere girmek aklıma gelsinn

🙂 kaptacam zaten kapatırsam bu siteyi sizin içinizde bir boşluk oluşur diye kapatmıyom valla..

marcus neo, nahnu.tk dan evvelki bir işimizdi. daha evveli de vardır, meraklısı elbet bilir, bilmiyorsa bulur.

sevgiler.