Kategoriler
Ivır zıvır

Endonezya’da Luna Maya seks kaseti skandalı

Endonezya da ülkenin en popüler, tantınmış 3 yıldızının bulunduğu seks skandalı ülkeyi resmen salladı. İki hafta önce internete düşen 8 dakikalık bir kasette, ülkenin en ünlü film yıldızı Luna Maya ile ülkenin rock starı Ariel Peterpan cinsel ilişkiye girerken görülüyor.

Luna-Maya Ariel-Peterpan Luna-Maya-resimleri una-Maya-resimleri2 Luna-Maya-resimleri3 Ariel-Peterpan-Luna-Maya

Haberler de yazanlar:

5 yıldızlı bir otelde, Ariel tarafından çekildiğine inanılan ve ilk olarak sosyal paylaşım sitesi Facebook’da yayınlanan görüntüler, gündeme bomba gibi düştü. Ülkede evli olmayan kişilerin cinsel ilişkiye girmeleri de kanunen yasak. Luna Maya’nın Ariel’n sevgilisi olduğu uzun zamandır biliniyor.

Bu nedenle İslami avukat ve hukuk dernekleri, çiftin tutuklanarak cezaevine konulmasını talep etti. Tam çifte hapis cezası tartışılırken, internete bir bomba daha düştü. İnternete yeni düşen bir videoda, Ariel ülkenin en ünlü sunucusu olan Cut Tari ile birlikte seks yaparken görülüyor. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, üç yıldız da bugünlerde gözaltına alınarak ifade verecek. Endonezya’nın tarihindeki en büyük seks skandalı olan bu skandal sadece ülkede değil, tüm Güney Asya’da büyük ilgi görüyor. Bu üç isim de Güney Asya’nın en büyük yıldızları. “Video Luna Maya” kelimeleri internette en çok aranan kelimeler oldu.

Videoyu muhtelif video sitelerinden bulabilirsiniz.