Dry Car Care – susuz araç yıkama

DRYCARCARE, klasik yöntemler gibi su kullanımına son veren, aracınızın temizlenmesi için özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonları kullanan ve aracınızı temizlemek için size bir telefon kadar yakın olan servistir.

Dünyadaki küresel ısınmanın ulaşmış olduğu nokta herkes tarafından bilinmekte ve bu konuda çeşitli önlemler alınmaya çalışılmaktadır.
DRYCARCARE olarak biz de sunduğumuz bu pratik ürün serisi ile kaynakların bilinçli tüketimi konusunda üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Suyu ihtiyacımız olan yerlerde kullanmamız gerekirken, fazla akan her damlanın ne kadar büyük bir israfa yol açtığının farkındayız. Bu nedenle dünyada en çok tercih edilen ürünlerden biri olan “Susuz Araç Yıkama Solüsyonunu” hizmet modelimiz altında kullanımınıza sunuyoruz. Bu ürünler size yalnızca pratik ve zahmetsiz çözüm sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çevrenize katkıda bulunmanıza olanak tanıyor.

Ürünümüz su bazlı olduğundan hem ıslak hem de kuru yüzeyler için uygundur. İçindeki organik sabun ve kir çözümleyiciler sayesinde aracınızı çizmeden temizleyebilirsiniz. Ürünümüz ile aracınızı tazyikli suyun aracınız üzerindeki tozları ve kirleri temizlerken oluşturdugu kılcal çiziklere maruz bırakmamış olursunuz.

İçindeki organik cila sayesinde aracınızın yüzeyinde yapışkanlık yaratmaz ve daha kalıcı temizlik sağlar. Ayrıca, plastik yüzeylerde normal cilanın oluşturduğu gibi beyaz lekeler bırakmaz.

DRY Car Care ürünü hiçbir şekilde arabanızı çizmez. Ürünümüz sudan daha kaygandır. İçindeki surfaktanlar ve polimerler sayesinde, boyayla, kirin arasına girer ve kiri boyadan veya yüzeyden ayırır ve boya üzerindeki sürtünmeyi engeller. İçinde alkol ve silikon türevleri bulunmadığından dolayı boyaya zarar vermez.

Bence arabasını seven insanlar bunu kullanırlar.

Otomobiliniz neredeyse ekipler oraya gelip aracınızı temizliyorlar, aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.
www.drycarcare.com
Tel: 0216 368 78 68

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.