Kategoriler
Ivır zıvır

Akbank bana kıyak yapmış ben de ona yapayım

akbankGoogle Adsense de hedeflenebilir reklamlar var, bu alanların şartlarını kabul edip oluşturursanız reklamveren tüm Adsense yayıncıları arasından kendine uygun olan yayıncıları/siteleri ve alanları seçip orayı hedefleyebiliyorlar. Böylece bir anlamda kendilerine en çok geri dönüş olabileceğini düşündükleri internet sitelerini, kullanıcı gruplarını da belirlemiş oluyorlar. Google’ın hemen hemen tüm hizmetleri gibi çok zekice ve mantıklı.

Wolkanca.com’daki Adsense hesabında hedeflemiş birçok reklamveren var, bunlardan sermaye olarak en büyük şirket Akbank, baktım ki Akbank bu site de yeni reklam kampanyasını göstermeyi özellikle istemiş ben de çok ihtiyacı yok ama o reklamı kıyak olsun diye buraya koyayım bari dedim.

Akbank kolay kazanmıyorsunuz – Yorgunum dostlarım

Unutmadan ayrıca bu hedeflenebilir alanlar normal reklamlara göre yayıncıya kısmen/az miktarda da olsa daha fazla kazandırıyor, bunun böyle olmasında ki neden blog yazısıyla kolay anlatılır bir şey değil, birçok parametresi var hiç kafa karıştırmayayım bu tür konularda eğitim almak isteyenlere kapımız her zaman açık.