Kategoriler
Ivır zıvır

SFT google tibet

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret
SFT_google_tibet_logo, originally uploaded by phauly.

Youtube'un ardından dünyanın en büyük arama motoru Google'ın da kapatılması gündemde. Google aramasında çıkan bir çocuk pornosu görüntüsü nedeniyle dava açıldı. Önümüzdeki günlerde Google hakkında da erişimin engellemesi kararı alınabileceği belirtiliyor..

Youtube'un ardından Google'a da kapatma cezası çıkabilme ihtimalini bile duyunca bu sefer gerçektende şaşırdım. Yakında ülkedeki bütün interneti yasaklayacaklar. Belli başlı siteler kalacak galiba. Bundan sonra o sitelere girmek içinde şifreyle falan uğraştıracaklar. Gel de dellenme şimdi. Ha şunu da demeden geçemeyeceğim. Büyük işler büyük sorumluluklar ister. Büyük siteler de azıcık parayla pulla uğraşacağına belli şartların dışına çıkmamayı öğrensinler. Herkes bu yasaklamalara karşı. Evet ben de karşıyım. Ama internette şöyle bir dolaşırken görüyorum ki ilk sıraya "para kazanma hırsı" yerleşmiş. Şimdi bir düşün o kadar büyük olan Google nasıl oluyor da yüklenen ve üstüne üstük bir de bizim insanımız tarafından bulunan bir videonun farkında olmaz ve de belirlenen şartları ihlal eder.

Gökten üç elma düşer; Biri Google'la, biri dava açanlara, biride bu haberi okuyana.
via

Eski wolkanca.com’da SFT google tibet veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, SFT google tibet için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.