Kategoriler
Gündem Medya

Dilara’nın ölümünden hepimiz sorumluyuz

Haberi izledim [via] ve 5 yaşındaki Dilara'yı babasının kucağında görünce bütün vucudum sanki taş kesildi, kahroldum, şu an bile yazacak hiç bir şey bulamıyorum kelimeler yetmez gibi geliyor bu duyguyu anlatmaya. O babanın yerine kendinizi koymayı bir deneyin sizde benim gibi hissedeceksiniz. Biz ne zaman adam olacağız ülke olarak söylermisiniz, böyle bir ihmalle 5 yaşında güzeller güzeli bir yavru ölüyor yıl 2007 ve avrupa birliğine girmeye niyetli bir ülke burası, eğer bu olay ab ülkelerinden birinde olsaydı çoktan o müthait ve diğer yetkililer yargıya hesap veriyordu ve daha fazlası. İnsan yaşamının önemsenmediği bir yerde neyin önemi olabilir bana söylermisiniz? Ben söyleyeyim hiç bir şeyin.

İski demişki biz uyarı koyduk kamyon uyarı lehvasını devirmiş, işte bu kadar gördüğünüz gibi İski lehvayı kamyon devirdi diyerek hemen işin içinden sıyrılabiliyor. Olay araştırılıp suçlular cezalarına çarptırılsada ölen yavrucağın anası ve babasının acısını dindirebilecekmi giden gerei gelebilecekmi? Hayır. Yazık yazık… Allah Dilara'nın ailesine sabırlar versin ve sorumlu olarak o koltuklarda oturan yöneticilerede biraz akıl, yürek ihsan etsin. Son olarak bu rezilliği, bu laçkalığı kabullenmeye devam ettikçe bizler hepimiz Dilara'nın ölümünden sorumluyuz. Lütfen sesinizi çıkartın, lütfen…

Eski wolkanca.com’da Dilara’nın ölümünden hepimiz sorumluyuz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dilara’nın ölümünden hepimiz sorumluyuz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.