Kategoriler
Ivır zıvır

Merhaba diyeyim dedim {Tekin}

Dün Volkan'a şöyle bir teklifte bulundum:
Bay Volkan, benim kendime ait bir blogum var. Blogumda genellikle tarihle ilgili konulara değiniyorum. Ancak her zaman bu tür yazılar yazmak bir süre sonra insanı sıkmaya başlıyor. Şayet kabul ederseniz sizin blogunuzda da zaman zaman güncel konularda veya başka konularda yazılar yazmak isterim.

Sağ olsun Volkan hemen ilgilendi. Teklifimi memnuniyetle kabul etti. Ben de onun benim teklifimi kabul etmesine memnun oldum.
İnşallah bundan böyle zaman zaman burada çeşitli konularda okuyucularımıza bir şeyler vermeye gayret edeceğim. Neler mesela derseniz, örneğin komedi, magazin, güncel konular, dedikodu, blogcuların sorunları ve tartışmaları gibi konular olacak.

Umarım hep beraber çok iyi vakit geçiririz burada. Herkese saygılar sunar, Volkan'a da bir kez daha teşekkür ederim…
Tekin Tuzsuz [vista]

Eski wolkanca.com’da Merhaba diyeyim dedim {Tekin} veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Merhaba diyeyim dedim {Tekin} için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Merhaba diyeyim dedim {Tekin}için 6 yanıt

teşekkürler tamkarışık kardeş. zaten aranızdaydım, hep oku, hep oku… biraz da biz yazalım dedik 🙂

kardes 🙂 ?!?

tabı yazmak lazım. okuduktan sonra bır sure sonra ınsan doluyo artık bosaltmak ıstıyo 😉

oo ne kadar blogcu varsa volkan da rss'den gelirken explorer sayfayı bulamıyorum dedi volkan uçurmuş dedim uçurmamış 🙂 hayırlı olsun