Kategoriler
Blog

Cafe Fernando iPad uygulaması

Cafe Fernando iPad uygulamasıCafe Fernando iPad uygulaması çıkmış, Cafe Fernando bir yemek blogu, yemek tarifleri ve fotoğrafları var yemekler ve tarifleri onların muhteşem fotoğrafları ile eşsiz bir görsel şölen.

Uygulama blogu gibi hem Türkçe hem de İngilizce, açılışta günün tarifi karşılıyor, çok güzel ve kullanışlı tasarlanmış bir iPad uygulaması. Project House yapmış.

İlk etapta sadece İngilizce olarak yayınlanan Cafe Fernando iPad uygulamasını iPhone versiyonundan biraz daha farklı tasarladık. Uygulama, Cafe Fernando'nun en çok sevilen, Devil's Food Cake (Şeytan Çikolata Giyer), Mısır Gevreği Sütlü Dondurma, Brownie, L'Orange ve Tavuklu Sezar Salatası gibi tariflerden oluşan “Best of Cafe Fernando” ve Sevgililer Günü'ne özel “Valentine's Day Recipes” olarak iki farklı paketten oluşuyor.

İlk paket ücretsiz ve zaman içinde eklenecek tariflerle daha da zengin hale gelecek. İkinci paket ise ücretli (0.99 USD) ve hem Cafe Fernando tarif arşivinden o güne özel tarifler hem de sadece iPad'e özel, daha önce hiç yayınlanmamış birkaç yeni tarif içeriyor.

Uygulamanın Türkçe versiyonu için biraz daha farklı bir konsept düşünüyoruz. Zamanı gelince onun da haberini buradan vereceğim. Aynı iPhone uygulamasında olduğu gibi, iPad uygulamasının üzerinde de Project House ile birlikte çalıştık. Tekrarlamama gerek var mı bilmiyorum, ama kendileri birlikte çalıştığım en heyecan dolu ve çalışkan ajans. Buradan Project House ekibine tekrar kocaman bir teşekkür.

Daha fazla bilgi için

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.