Kategoriler
Medya

Bu seneye olmazsa seneye garanti

Bu seneye olmazsa seneye garantiSüper ligin sonuna doğru şampiyon kim olur tahminleri, atışmalar kızışmış durumda… Ben ise bir Trabzonsporlu olarak var olan geleneğimizi sürdürüp “Bu sene olmasa seneye garantiii..” lafına teslim etmiş durumdayım ruhumu.

Futbol gerçi, oynamıyorsan oyalanırsın. Başka da bir işe yaramaz. Arkadaşınla dalga geçer oyalanırsın, 90 dakika takımının maçını izler oyalanırsın, rakibinin maçı senin takımın kaderini belirleyecektir ya da derbidir adı, yine izlersin yine oyalanırsın. İşin politik yorumları ne kadar gerçek olsada şu anda konuşmak istediğim konu o değil.
Arkadaş arasında bir yerde toplanıldığında nasıl bir şekilde konu bu hafta oynanan, oynanacak olan maçlarlardan açılıp güzel atışmalar yaşanıyorsa bu konu altında da bunları dile getirelim istedim.

Bir ankete göre takımların şampiyon olma ihtimalleri şu şekilde dağılmış:

Galatasaray 29,45%
Fenerbahçe
29,12%
Bursaspor 21,83%
Beşiktaş 16,07%
Trabzonspor 3,53%

Ayıp olmasın diye Trabzonspor da konulmuş ankete 🙂 Olsun biz gönüllerin şampiyonuyuz. Nasıl yendik cimbomu 1-0, nasıl ezdik ha, Türkiye Kupası kimin olcak Fenerin mi yoksa Türkiye Kupası koleksiyoncusu Trabzonsporun mu görücez! şeklinde avunup duruyoruz şimdilik. Hem geleceğe yönelik planlarımızda var:
Bu sene olmazsa seneye garanti şampiyonuz! 🙂