Kategoriler
Ivır zıvır

Bu blog’da neden reklamlar var?

Merhaba arkadaşlar umarım blogun yeni teması hoşunuza gitmiştir, herkesi mutlu etmek mümkün değil ve görselliğe önem vermediğimi biliyorsunuz dolayısıyla aslında çok da önemli bir şey değil, takılın işte. En iyisi bir greasemonkey yazacaksın bloga isteyen istediği şekilde gezsin, belki bu greasemonkey+wordpress birlikteliğini birisi yapar burayı okuduktan sonra kim bilir.

blog-wolkanca-27-subat

Konu neden reklamlar var bu blogda, şundan emin olun burada reklamlar olmasa bu blog açık kalamaz, aylık 80-90 Amerikan Doları sunucu kirası veren bir blog burası ve ben cebimden bunu ödeyecek durumda değilim. Bu sunucu kirasını ve oraya git buraya git, yok şu etkinlik yok anam bu etkinlik gibi şeyler için de giden masrafları eklersek en iyimser rakam 150 Amerikan Doları gibi bir gideri var. Her ay 150 dolar ben sana sponsorum bütün reklamları kaldır diyen olursa reklamaları kaldırırız.

Bu blogu insanlar kendi blogları ile karşılaştırırken şunu bilmeliler ki bu blog Türeyenin en çok ziyaret alan ve takip edilen blogu, Türkiye’nin ilk 300-400 sitesi arasında. Bir Ferrari ile şahin marka otomobili kıyaslayamazsınız, Lamborgini kabulümdür.

Temanın mottosu mürekkep balığı, ya da kalamar ne derseniz anlar, benim daha başka fikrim var şu balığı kaldır yerine bunu koy, şunu beğenmedim bunu yaptım al abi şu olsun, gibi iletişim formundan yazabilirsiniz.

Biraz dinlenmem gerekiyor, bu ara yazı giremeyebilirim telaşlanmayın sakın.

Uzaylıları okuyabilirsiniz: