Kategoriler
Hayattan

Boşuna “Taşı toprağı altın” dememişler

İstanbul’daki trafik işkencesini tarif etmeye gerek yok. Bu trafik ve de kırmızı ışıklar bazılarına işkence olurken bazılarına da para kazanma ekmeğini çıkarma yolu oluyor.
Otoyollarda, köprü girişlerinde ve onlarca yerde su satan, çiçek satan hatta dilenenlerle karşılaşmışsınızdır.

Taşı toprağı altındır sözünü boşa dememişler, İstanbul’da para kazanmanın o kadar alternatif yolu var ki. Şimdi bu trafik işkencesinde şov yapan hokkobazlara da rastlıyoruz.

En son istiklal caddesinde gördüğüm hokkobazı bu sefer kırmızı ışıkta görünce vay be dedim, helal olsun.


video

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Boşuna “Taşı toprağı altın” dememişler başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bende istanbula giden çevre yolunda gemlik kavşağında aynı şeyi gördüm. palyaçolar giyinmiş yardım mı topluyordu dileniyormuydu bence üniversitesi öğrencileriydi gençlerdi çünkü.
bu aralar bursada bişey daha var. eline m. kemal atatürkün resmini alan çıkmış dileniyor " e yardım edin öğrenciyiz" ,"ne kadar" ," ne verirseniz".. insan tabi atatürk resmini görünce geriçeviremiyor onlarda biliyor bunu tabi insanların zaaflarından yararlanıp para istiyor. biz de öğrenci olduk ne şartlarda okuduk ama bu yollara baş vurmadık

hatalı sayfa uyarısı veriyor. bu arada yazıyı okurken dikkatimi çekti, köprü'deki pr'yi pagerank'e bağlamış sistem 🙂