Kategoriler
Ivır zıvır

Bir iPad kılıfının hikayesidir

Targus’un çok iyi iPad kılıfları var, ben Türkiye’de sık bulunan THD00402EU numaralı ürünü beğendim, aslında başka modeli de beğenmiştim ama bulamadım, hayret bir şey yani. Siparişi Hepsiburada.com’dan verdim çünkü kargo gönderme hızları iyi ve güvenlidir, yani ölü piksel harici her sorununuzu çözülür, şu ölü piksel meselesine de çok fena kıl oluyorum arkadaş.

Targus iPad Case


Sipariş tarihi 24.12.2011 biz birazdan 02.01.2012 de olacağız 🙂 Yani sipariş gelmedi, tedarikçi firmadan bekleniyor diyor 10 gündür. Aynı kılıfı bulduk biz Bimeks’de ve saolsun bir arkadaşım benden önce davranıp aldı bana hediye etti. Fakat gün yılın başı olması nedeni ile o alışveriş merkezlerinin hali inanılmazdı, herhalde mağazalar ürün satmaktan bıkmıştır, inanılmaz sayıda ütün satılmış indirimlerin de etkisiyle. Hani para yoktu, dedim bir an olm ben hariç herkese piyango mu vurmuş ne iş yahu.

Kılıfı çok istememdeki neden çizilmesin diye havlu(özel ekran silici aslında) görünümlü o bezleri yanımda taşıyor olmam. Masama açıyorum o havluyu üzerine koyuyorum aleti, gören herkes bir laf koyuyor masaya 🙂 Ben de tabi deliriyorum. Şimdi, en az bir Apple ürünü olan bilir aletin çizilmesi insanın çok canını sıkar, mesela benim iPhone aldığım gün ekran korumasıydı kılıydı tüyüydü takmışım 1 sene olmuştur üzerinde nokta kadar çizik göremezsin kız gibi durur. Böyle de bir manyaklıklar var işte, kapitalizmin amk sana bir şey olmasın da, çizilmesin be abi.

Hepsiburada.com a az önce siparişi iptal etmek istediğimi yazdım, iade yapamıyorum çünkü ürün bana gelmiş değil. Sipariş iptali menüsünü de bulamadım herhalde aynı faturada birden fazla ürün varsa o durum da farklılaşıyor. Filan.

Bu kılıfta hem o smart cover olayı var, ince vs. on numara, hem de iPad’in arka kısmını koruyan bir tabaka var birleşik, bu yüzden tavsiye ederim.

Bir kılıftan ne hikayeler çıkardık arkadaş. O kadar da kısa kestim yani, aslında uzatsam harbiden ağlatırım adamı ama acıdım.

Uzun yıllardan sonra ilk defa Cumartesi günü iş yerine gidip çalıştım, bir yerde okudum insan korktuğunda normalde yapamayacağı şeyleri bile yapabiliyormuş, mesela çok hızlı koşabilirsin.

2 ay sonucunda 8 kilo verdim. 3 kilo daha vermek istiyorum fakat gerçekten zor iş, çok disiplin istiyor şu yılbaşıydı filan biraz aksattım o işi. 1 ay sonra 3 kilo vermiş olurum. Çokta kilolu değilim yahu, şu an 73 kiloyum 70 olmam lazım. Log dergisi sanırım Eylül sayısıydı, bir tartı gördüm abi, tartılıyorsun çat zamanı, kilo filan değerleri blog postu olarak gönderiyor web’e.

Kuşlar vadisi

Adamlar 10 numara mp3 arşivi yapmış sömürün derim –> https://www.facebook.com/wolkanca/posts/10150471129152476.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Bir iPad kılıfının hikayesidir başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.