Kategoriler
Ivır zıvır

Bir iPad kılıfının hikayesidir

Targus’un çok iyi iPad kılıfları var, ben Türkiye’de sık bulunan THD00402EU numaralı ürünü beğendim, aslında başka modeli de beğenmiştim ama bulamadım, hayret bir şey yani. Siparişi Hepsiburada.com’dan verdim çünkü kargo gönderme hızları iyi ve güvenlidir, yani ölü piksel harici her sorununuzu çözülür, şu ölü piksel meselesine de çok fena kıl oluyorum arkadaş.

Kategoriler
Internet

Bende bir hepsiburada.com zedeyim

Daha önce Volkan’ın mağduriyetini okumuştuk, ben de kendi hikayemi yazayım dedim. Aslında yazmayacaktım ama nette küçücük bir araştırmadan sonra aslında benim gibi binlerce mağdur insan olduğunu fark ettim.

Kategoriler
Teknoloji

Çin malı elektronik eşyalar

Efendim hayatım boyunca hep dandikleşme çabasında olan elektronik eşyaların bir çoğunu kullandım. Bunların içersinde çok kaliteli marka cihazlarda oldu nispeten daha mütevazi olanları da oldu. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün piyasaya sürülmeye görsün Çinli arkadaşlarımın hemen çalışmalara başlıyor. Geçenlerde haberlerini okumuşsunuzdur Nokia’nın CEO’su N97 modelini pazara tanıtırken “bu telefonu kopyalayamayacaklar” açıklamasının ardından birkaç gün […]

Kategoriler
Internet

Hepsiburada.com un müşterisine ilgi ve alakası

Geçtiğimiz günlerde bloguma yazdığım ve sizleri haber ettiğim hepsiburada.com dan aldığım lcd monitör olayına istinaden Şenay hanım beni bugün cep telefonumdan aradı. Kendisi ile yaklaşık 30 dakika konuştuk ve tüm söylemek istediklerimi söyledim. Beni sabırla dinledi, bana hepsiburada.com u seçmekle hata yapmadığımı kanıtladı göstermiş oldukları nezaket, anlayış ve ilgi için çok teşekkür ederim.

Kategoriler
Ivır zıvır

Hepsiburada.com’dan lcd monitor ve televizyon almayın

Geçen ay hepsiburada.com’dan bir monitör aldım, monitör geldiğinde ben tatildeydim bu yüzden 2 hafta sonra açabildim kutusundan ve baktım. Baktığımda ekranında bilindik ölü piksellerden bir tanesi vardı hemde tam ortasında.