Kategoriler
Ivır zıvır

Bildir geç bu sefer de Windows Xp orjinal olsun

Daha önce Bildir geç Nod32 orjinal olsun demiştik. Tabii ki ondan öncesi de var burada tekrar yazmayayım. Nod32 konusunda yazmıştım zaten.
Bildirgeç’te yine artık alışkın olduğum bir şeyle karşılaştım. Ne mi? Bu sefer de işi iyice abartıp korsan bir XP (tinyxp)linki verilmiş ve hakkında açıklama yapılmış. Başlık bile etkileyici “Korsan Windows mu Orijinal Windows mu?”… Pilli’ye yeni bir blog fikriyle mail atmayı düşünüyorum:
“Bildirgeç artık warez vb. paylaşımlara yetmiyor. PilliWarez diye bir blog açın. Başına da bir iki lamer oturtun. Olmuşken tam olsun”

Bildirgeç wareze girer

WOLKANCA

Konuk Yazar

Bildir geç bu sefer de Windows Xp orjinal olsun başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

maddi sorunlari oldugu belli. kurtlar vadisi haberlerine bolca rastliyoruz. yorum yaziyoruz. yorumumuz siliniyor. silinmesi ile ilgili yorum yapiyoruz, o da siliniyor.

pilli'den cok hala bu medeniyet'ten nasibini almamis insanlar icin yazi yazan koyunlar icin üzülüyorum. yazik…

wolkan, sen de kopya xp kullandiğini söylemiştin. başkasi yazsa olumlu karşılardım ama, korsan xp kullanan birinin bunu eleştirmesi ne kadar inandirici olur onuda konuyu okuyanlara bırakıyorum. 🙂

@hakan
ben her şeyin korsanını kullanıyorum, bu yazıyı ben yazmadım.

tabi sonra blog ödüllerin de microsoft ödül verdi vista yı da hayatımda ilk defa kişisel bilgisayarımda lisanslı bir windows kulanmış oldum, ama ödül dikkatini çekerim.

asıl konuya dönersem ben emexci ye katılıyorum bu konuda.

ve bu sayfayı okumadan yorum yapan kişilerden hiç hoşlanmıyorum, çünkü okusalar yazıyı kimin yazdığını ve ne yazdığını bilerek yorum yaparlardı.

napalım. zor işler bu işler.

yazıyı ben yazdım. ve xp kullanmıyorum korsan kullanmamak için. ubuntu saolsun her işimi görüyor

lisanslı vistam var ama windows kullanmamak için linux kullanıyorum. pilli bence warez içerikten uzak durmalı. türkiyede sayılı özgün içerik üreten sitelerinden ama bu gidişle yeni açılan forumlardaki konulardan farklı içeriği kalmıyacak. galiba yazıların daha önce başka bir kaynakta da yayınlanmamış olması gerekiyor.

iki bacaklı web örümceği, meyve veren ağaç taşlanır mı? burada yazdığımız yalan bir şey mi? korsan xp verilmemiş mi? daha önce de korsan nod32 verilmişti. yalan diyemezsiniz bunlara!

@iki bacaklı web örümceği yazılanlar taşlamadan ötedir. şöyle ki kusurları aşikar edilenler kusursuzlaşırlar.