Bayramda izlenecek filmler

Önümüzdeki hafta bayram haftası ve dolayısıyla tatil durumu var, çoğu insan için bu bayram tatili uzaklara gitmek olmayacak bu yüzden sinemaya gitmek güzel seçneklerden biri olabilir.

Bu bayram haftası tam 10 yeni film vizyona giriyor bunlardan 4 tanesi yerli film. Her türden film var, korku, macera ve çocuklar için olanlar. Bunların arasından bir farklı film öne çıkıyor "G-Force", bu film 3 boyutlu izlenebilecek bir film.


Gabor Csupo'nun yönettiği "Göçenler Göçürenler, Ne Varsa Götürenler", Chris Nahon'un yönettiği "Blood: Son Vampir" ve Mats Stenberg'in "Şeytanın Oteli" filmleri korku, gerilim filmleri.

Ölümcül bir virüsten kaçan 4 arkadaşın hikayesinin anlatıldığı Alex Pastor ile David Pastor'un yönettiği "Veba (Carriers)" ve "Pontypool (Öldüren Kelimeler)" ise macera filmini sevenler için.

Yerliler ise Burak Önal, İpek Özkök, İlyas Salman ile Osman Tanburacı'nın oynadığı "Çıngıraklı Top", ayrıca Haluk Piyes'in yönettiği "Kanımdaki Barut" ve Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun yönettiği "Sizi Seviyorum" ve Cemal Şan'ın çektiği "Sonsuz" isimli film var.

Komedi macera filmi "G-Force" 3 boyutlu, bu animasyon filmde, çok iyi eğitilmiş farelerin, dünyanın kaderinin kendi ön ayaklarında olduğunu keşfetmesiyle gelişen olayları ele alıyor.

İyi seyirler.

G-Force
Carriers
Fritt Vilt / Cold Prey 2
Blood: The Last Vampire
Kanımdaki Barut
Sizi Seviyorum
Pontypool
Sonsuz
Çıngıraklı Top
Immigrants
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.