Kategoriler
Geyik Konuk Yazar

Başbakandan "demedim demedim"

Recep Tayyip Erdoğan biliyorsunuz mitingleriyle halka sesleniyor Abdullah Gül'de yanında.. Ve birileri de Başbakan'ın İzmirlilere gavur demesini nasıl mizahi bir şekilde anlatmış izleyelim 🙂 )

https://www.youtube.com/watch?v=0q1FfiJoGHY

Eski wolkanca.com’da Başbakandan "demedim demedim" veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Başbakandan "demedim demedim" için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Başbakandan "demedim demedim"için 11 yanıt

zaten bu görüntüyü başka kanal dan beklemezdim . bu kanal chp'nin kanalı olduğu yönündeydi bu yazılara göre şimdi bu da bana göre chp kanalı olduğunu ispat görüntüsü bence bir kanalın bir başbakının hakkında sansür eğlence yapmaması gerekmektedir istediğ gibi mizah konusu yapmamalıdır.
öyle mizah yapmak serbestse bende bir kanal açıyım o zaman bütün yeni eski liderleri mizah yaptırıyım onların geçmişleri daha kabarık bol bol eğlence türkiye de bu kadar dandik sert serbest mizah yapıldığına göre.

kanaltürk'ün eski genel yayın yönetmeni ahmet kaplan'dan şok iddia: tuncay özkan kanalı chp adına satın aldı. chp'den alınan parayla da kanalı 15 yıllığına 28 milyon dolara kiraladı.

yeni şafak'ta yayınlanan haberin detayları…

vatan tv genel yayın yönetmeni ahmet kaplan, istanbul 6. iş hâkimliği'ne kanal türk aleyhinde açtığı davayı kazandı. davayı yürüten hâkim süleyman sami acar, gazeteci ahmet kaplan'ın kanal türk'te genel yayın yönetmeni olarak çalıştığını karara bağladı. kararda, ahmet kaplan'ın işten çıkarılması sonucu oluşan tazminatının ödenmesi istendi.

kaplan, verilen kararla tuncay özkan'dan önce "kanal türk" adı altında genel yayın yönetmeni olarak çalıştığının onaylandığını söyledi. "kanal türk'ün kuruluşunu gerçekleştiren, adını kanal türk olarak koyan benim" diyen ahmet kaplan, bundan sonraki süreçte, avukatları ile görüşüp isim hakkı için mücadele edeceğini söyledi. kaplan, "adını koyduğum ve kamuoyunda bilinirliğini sağladığım kanal türk televizyonu'nu kiralayıp benim ve işe aldığım insanların sosyal haklarımı ve birikmiş maaşlarımı dahi vermeyen kanal yetkililerine hayatın gerçeklerini anlatmak ve hakkımızı almak istiyordum, başardım. umarım, özkan bu kararla hakkı sahibine teslim eder" diye konuştu.

daha önce de penguen hakkında benzer eleştiriler olmuştu. ama yargının hükmü penguen'den taraf oldu. aşağıda kararın açıklamasını görebilirsiniz

"mizah inceliği ile ve fotomontaj yoluyla hiciv içeren söz konusu karikatürün eleştiri sınırları içinde kaldığı ve bu yüzden hukuka uygun bulunduğu; okuduğu şiir yüzünden cezaevinde uzun süre yatmak zorunda kalan sayın başbakanın bu tür eleştirilere daha hoşgörülü yaklaşması kanaatiyle aşağıdaki karar vermek gerekmiştir. davanın reddine, yargılama giderlerinin davacı taraf üzerine bırakılmasına..

bunda da çok ciddi birşey görmedim ben doğrusu. olay parti olayını aşmıştır kanımca. rtw'ye karşı tutum gösteren sadece belli bie parti ya da sol değildir. siyasi görüş olarak aynı tarafta olan partiler de karşısında birlik olmaya başlamıştır. bence bu konuyu daha fazla parti düzeyine çekmeye gerek yok 😉

düşüncesi,inanışı,fikri ne olursa olsun türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım diyen hiç kimse milletin seçtiği kendi halkının göreve getirdiği bir başbakanla bu denli aşağalık şekilde alaycı bir üslüpla aklı sıra dalga geçemez geçmeyede çalışamaz…

işte yanlı yayın yapılınca anca bu kadar yapılır

daha 3 trilyonu acıklayamayan kanala bak sen

neymiş bakın bakın daha komik bu gorüntülerden chp o parayı belgesel çeksinler diye vermiş 🙂 🙂

bunlar aciz insanlar.parayla anca kanal satın alabileceklerini,insanların akıllarını mantıklarını vede fikirlerini satın alamayacaklarını anlayamamışlar anlamazlarda bu saatten sonra. ne belgeseli çekmişler acaba merak ettim,maymunlarla yada domuzlarla ilqili bir araştırmadır büyük ihtimalle 🙂

bu dandik sitedende böyle dandik seyler beklenir zaten.. etekleriniz tutusuyo demi lan %46.7 oy aldik bitarafiniza girdi igce cildiriyosunuz nihahha 🙂 istediginiz kadar yayinlayin..