Kategoriler
Geyik

Bak bakalım Google Analytics Türkçe’de hata nerede?

Bu bahsedeceğim yazıyı ben kendi blogumda Ağustos 2007'de yazmış olmama rağmen Google ekibi kaile almadı. Türkiye'nin en çok okunan bloglarından biri olan wolkanca'ya yazalım da bari adamlar el atsın!

Madem Google Türkiye ekibi Google Analytics'i türkçeleştirdi o zaman Perşembe'nin "Serşembe" olmadığını da ARTIK fark etsinler!

Bakınız Google Analytics. Hani şu bizim bildiğimiz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar varya . Aaaama Perşembe yok… Perşembenin "P" si gitmiş "S" olmuş… Peki Sizce bu S Salının S simi yoksa Google Analytics'te bu Türkçelemeyi yapan kişinin baş harfini ??? Hadi bakalım bu bilmeceyi kim çözecek? B olayın geyiği tabii ki!

googleanalytics

Eski wolkanca.com’da Bak bakalım Google Analytics Türkçe’de hata nerede? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bak bakalım Google Analytics Türkçe’de hata nerede? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.