Kategoriler
Geyik

Annenizin kızlık soy ismi

Ekşiden o meşhur “Annenizin kızlık soy ismi” sorusunu irdelemişler.

 • cüzdanı çaldırmak gibi insanin kendini süper geri zeka hissetmesini sağlayan bir olayın ardından kaybolan kredi kartları için bankalara açılan telefonlarda, görevlinin size sorduğu ve aldığı cevap karşısında mutluluğunu geçmiş olsun hede bey seklinde ifade ettiği cümle. (barbie,)
 • kızlık” lafı garip zaten, cümle olarak hepsi ayrıca bir küfür gibi sanki. ananızın…. kızlık soyadı*! ananın horekesi! (penguen,)
 • ananın orekesi o, annemizin kızlık soyadı güvenlik sebebiyle bilumum yerde kullanılır, her turlu kart vs başvuru formunda vardır, genelde mail hecesinde de şifre kaybolunca mother’s maiden name olarak belirlediğimiz Hint question a verilen cevaba istinaden annemiz isin içine girer ve şifremiz hemen bize iletilir
  (bkz: annelik bambaşka) (cle, )
 • güvenlik nedeniyle kullanılması rahatlık sağlar ama güvenlik için ba$ka bi$ey icad edilemez miydi? kızlık ne demek ben onu annayamiyom.. neden babamın bir oolanlik soyadı yok mesela da anamın kızlık soyadı var ?? (benek, )
 • resmi bir form dolduruluyorsa mutlaka karşılaşılacak olan soru. ne gibi bir güvenlik araştırması yaptıkları belirsiz olduğundan soruluş sebebi meçhul olan soru ayni zamanda. (eleqtra, )
 • ota boka lazım olan soru. (üzüntü ve muz kabuğu,)
 • sağladığı güvenlikten şüphe edilmesi gereken soyadı.dünyada annenizin kızlık soyadını bilen tek insan siz diilseniz? (carmilla, )
 • bürokrasinin kimi sikecegini bilmek istemesinden doğan içgüdüsel soru üretim merkezinin son 7 yıl içerisinde hedeflerini iyice netle$tırmaları sonucunda ya$amimizda yer eden soru. (nyks, )
 • kredi kartı alırken güvenlik amacıyla istenilen ama asıl amacın kesinlikle bu olmadığı sorudur. peki asıl amaç nedir?
  efendim asıl amaç ödenmemiş kredi kartı borçlarının icra yoluyla tahsilinde bankanın veya finans kurumunun aldığı bir tiyodur. nası yani dediniz? açıklayayım.borç ödenmediğinde alacağın tahsili için icra takibi yapılır,icra takibiyle mal varlığınıza haciz konulup bunlar satılarak alacak karşılanmaya çalışılır.borçlunun hiç bir malvarlığı(parası,arabası,evi,maaşı,vb.)yoksa banka bir bok alamayacaktır. adamlar bu durum karşısında şunu düşünmüştür;sizin yok ama anne ve babanızın varsa ve onlar öldüğünde size kalacak miras dan da alacaklarını alabilirler.babanız açıcısından sorun yoktur çünkü nüfus bilgileriniz babanızınkiyle aynıdır.ancak annenizin evlenmeden önceki edindiği gayrimenkuller(ev,arsa,tarla vb.) tapu da hala kızlık soyadı ile kayıtlıdır.işte amaç bu mallardan alacaklarına kavuşabilme ihtimalini zorlamaktır* * (freeadvo, )
 • her nedense en güvenli soru olarak günlük hayatta karşılaştığımız nadide cümle.
  -internet şifremi kaybettim
  -annenizin kızlık soyadı bilirseniz söyliycez.
  -kredi kartımı kaybettim
  -annenizin kızlık soyadı bilemezsen bir daha kart mart yok (brenda, )
 • call center operatörü sorusu ki babam cevabını vermekte müthiş zorlanır zira babaannem soyadı kanunundan önce evlenmiş olduğundan garibimin hiç kızlık soyadı olmamış. (tarator, )
 • basta bankalar, aracı kurumlar ve çeşitli taksit kart veren kurumlar tarafından her fırsatta sorulan çok popüler güvenlik sorusu. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 161 nolu telefondan arayarak hat bağlatmak isteyenlere sorulması popülerliğinin göstergesidir. telefon bağlanılacak yerin güvenliğinden emin olmak amacıyla telekomcularin hakli olarak sorması da “süper gizli güvenlik sorusu” olduğuna işarettir.
  tabi sorulan kişinin kardeşleri iki elin parmaklarını geçmekteyse ve kardeşler arasında ihtilaflar varsa bu sorunun cevabı direkt güvenilirliğini kaybeder ama bunu soran kisi nereden bilecek o da ayrı… (siee, )
 • garanti bankası çağrı merkezinde bunun üçüncü ve beşinci, ikinci ve dördüncü, birinci ve onsekizinci harfleri sorulur. önce bir tereddüt edersiniz harfleri sayarsınız, h ydi yok g ydi die çelişkiye düşersiniz.
  ne uraşıcam harfiyle, annemin kızlık soyadı mollamehmetmemişoğlu diye söylerseniz ağır bir uyarı alırsınız “hanfendi lütfen güvenlik açısından söylemeyin”
  -söylemek istiyorum
  -hayır duymak istemiorummm
  şeklinde replikler yaşanilasıdır. (big bad mama, )
 • annenizin evlenmeden önceki soyadı ile ikame etmesi gereken, örümcek kafalılığın göstergesi olan bir güvenlik sorusu. (hobbitim ben, )
 • müşteri ile kurumun müşteri temsilcisi arasında gecen her diyalogda arada duygusal ve müşterek bir bağ varmış da, bu bağın parolası söz konusu sorunun cevabıymış gibi zikredilen soru cumlesidir bu. annenin bir turlu hatırlanılamayan kızlık soyadı sorulur da sorulur, müşteri hatırlayıp da “aha! iste suydu!” deyip o parolamsı cevabi verince ikinci kevel'e geçilir. (pink, )
 • annemin bir keresinde hatırlamakta zorluk çekip bana sorduğu soru. (arvo, )
 • cevabi ancak bahsedilen anne ve kişinin kendisi tarafından verilebilecek soru (uzun kulakli yalniz tavsan, )

Eski wolkanca.com’da Annenizin kızlık soy ismi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Annenizin kızlık soy ismi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.