Kategoriler
Genel

LinkedIn profillerinde tanıtım videoları olacak

LinkedIn profilinizde kendinizi tanıtabileceğiniz ve geçmiş tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz kısa bir videonuz olsun ister miydiniz?

LinkedIn’de insanlar profillerine video ekleyebilecek, profillerin “cover photo” üst kısımdaki görsel yerine kendi tanırım videonuzu ekleyebileceksiniz.

Henüz yalnızca ABD’de var olan bu uygulamanın LinkedIn tarafından tüm kullanıcılar için hayata geçirileceği bildirildi: https://blog.linkedin.com/2021/march/30/-bring-your-professional-story-to-life-on-linkedin

Bring Your Professional Story to Life on #LinkedIn

LinkedIn blogunda bu hafta yayımlanan bir habere göre yakında Linkedin profillerimizde tanıtım videoları yayınlanabilecek. LinkedIn profilinizde kendinizi tanıtabileceğiniz ve geçmiş tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz kısa bir videonuz olsun ister miydiniz? Pek yakında bunu yapmak mümkün hale gelecek. Şu an için Amerika’da devreye alınmış, birkaç haftaya Türkiye dahil tüm dünyada aktif olması bekleniyor.

Bring Your Professional Story to Life on LinkedIn
Bring Your Professional Story to Life on LinkedIn

Ayrıca Linkedin canlı yayın özelliğini kullanan kişilerde profillerindeki bu alanda canlı yayınlarını gösterebilecekler.

Linkedln’e de story özelliği geldi: Linkedln’e popüler Instagram özelliği geliyor. Linkedln, popüler sosyal ağlarda yer alan yukarı kaydırma/stroy(hikayeler) özelliğine kavuşuyor.