Kategoriler
Geyik

Telepati dedikleri bu olsa gerek

Duyular Dışı Algılamalarımız’ı içinde en fazla bilineni ve en yaygın olanıdır. Halk arasında “Altıncı Duyu” adı verilen bu telepati yeteneğimizden biz fark etsek de fark etmesek de yararlanırız. Az ya da çok hepimizde olan bir yetenektir. Ancak bazılarımızda bu yeteneğin, diğer insanlara nazaran çok daha gelişmiş bir durumda olduğu görülmektedir. Pratik çalışmalarla en kolay geliştirilebilecek olan yeteneklerimizin de başında yer alır.
Parapsikoloji Bilimi’nin araştırma sahasına giren ve Duyular Dışı Algılama yeteneklerimizden biri olan “Telepati” günlük yaşantımızda çoğunlukla kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Bu kadar bilimsel cümlelerden sonra gelelim asıl konuya. Birçoğunuz bu tarz olaylarla karşı karşıya kalmışsınızdır.Ne tarz olaylar diye dediğinizi duyar gibi oldum. Ohalde sizleri daha fazla meraklandırmadan anlatmaya başlıyayım:

Bu akşam pc min başına oturdum bir kadeh şarapla birlikte rutin bir şekilde yaptığım arkadaşlarımla sohbetlerimin sonuna gelmek üzereydim birden bire aklıma bir dostum geldi kendisine üstad derim ancak gün içerisinde sağlıklı bir konuşma yapamamış olduğumuz için ya kalkmadan bir konuşsak derken zınnk online oldu! Ve aklımda sürekli içimdeki sıkıntıyı paylaşmak istiyor olmanın daralmışlığı vardı İşte tam o anda geldi üstad…

Neyse yarım saatlik bir koşmadan sonra sebebini anlıyamadığım bir sebepten dolayı tartışmaya başladık ve durdu bir an dedi ki ;beni sen çağırdın,bana ihtiyacın vardı ve ben de geldim dedi. O an dondum birkaç dakika sürdü “Telapeti”işte bu olmalıydı o kavram.

Gerçekten ilginç hatta çok ilginç tabi anlatırken sizler o anı yaşamadığınız için pek bir şey ifade etmiyordur ama eğer bu veya buna benzer bir olay yaşarsanız beni çok iyi anlıyacaksınız…

bitti.. 🙂