Allahta sizi güldürsün yaw

Ayca Şen'in programında Yılmaz adlı mazlum vatandaşa yaptığı klasikleşmek üzere olan bir telefon şakası. Ayca Şen'in programında Yılmaz adlı mazlum vatandaşa yaptığı klasikleşmek üzere olan bir telefon şakası. Buradan dinleyebilirsiniz.
– alo?
– sayın abonemiz yılmaz, bizi duyuyorsanız 1 tuşuna basınız.
(eleman 1'e basar.)
– bu bir bant kaydıdır. daha önce de size yazılı sms yollayarak bir hafta içinde kontör yüklemezseniz hattınızın kapanacağını söylemiştik. siz bize yazılı mesajla geri döndünüz. şimdi lütfen kontör yükleyecekseniz 2’ye, yok, yüklemeyip hattınızın kapanmasını tercih ederseniz 3'e basınız.
(eleman bir tuşa basar.)
– kaça bastığınızı da sesli olarak lütfen dile getiriniz. kaydımız başlamıştır.
(eleman tekrar bir tuşa basar.)
– sesli olarak lütfen dile getiriniz. anlamı şudur; ağzınızla söyleyiniz.
– alo?
– bu bir bant kaydıdır. yılmaz bey iseniz 1'e basınız.
(eleman 1'e basar.)
– yılmaz bey?
– evet
– lütfen hattınıza kontör yükleyecekseniz evet deyiniz, yüklemeyecekseniz hayır deyiniz.
– bir dakka…
– anlaşılmayan bir tanım girdiniz. öncelikle tanıtım bilgilerinizi alalım. kayıt yenilemek için soracağımız soruları lütfen cevaplayınız. tamam mı? alo?
– efendim?
– bu bir bant kaydıdır. yılmaz bey, tokat’ta kahvehane işletmecisi olarak görev yapıyorsanız 7’ye basınız.
– efendim?
– aşk olsun sayın abonemiz yılmaz bey, yani size hiç yakıştıramazdık. yani bu bir bant kaydıydı, çok, gerçekten üzüldük. eğer siz de üzüldüyseniz 1'e basınız.
(eleman tuşa basar.)
– allah canınızı almasın yılmaz bey. size şaka yapıyoruz. allah da sizi güldürsün yaw!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Allahta sizi güldürsün yawiçin 15 yanıt

(kurdish: partiya karkerên kurdistan or pkk)

burda kürtler pkk lıdır mı dio bana mı öyle gelio?
eğer öyleyse bence yanlış bir düşünce olmuş bu.

orda kürtler pkk lıdır yazmıyo pkk nın kürtçe açılımını yapmış yani sana öyle gelmiş

bu vatanda dogduk bu vatanda ölecegiz allahın izniyleben kürt kökenli vatandasım hiç bölücülük yapmadım çok ayrımcılıga ugradım bilhassa ülkücü geçinenlerdenben yapmam böyle seyleri hiçbir zamanda tasnif etmedim
bu işi yapanların hepsi ülkücüyüm diyenler kürtleri istemiyoruz
hepsi maşadan ibaret kişilerdir
yapmasınlar bize ayrımcılık sessiz kalmayın türk kürt kardeş dir yıllarca bu vatanın ekmegini yemisiz yiyiyoruz da bu işler boş işlerben miliyetçiyim diyenler asıl bölücülerdir infaal yaratıp iki halk arasındadaki sevgiyi yok etmeye çalışıyorlar malzeme olmayın ygılago home you tube kürt demek tererist demek değildir böyle düşünenlerin dikkatine iyi aksamlar türkiye insanlarına saygılarımla selçuk ben

biz almanyada yasayan türklerin ve kürtlerin problemleri dazlaklar… türkiye cumhuriyeti nin demokrasi problemleri insaallah yakinda biter ve biraz da dis ülkedeki türkleri görürler. bir kac hafta evvel kopenhagen de 16 yasindaki bir türk genci dazlaklar tarafindan, feci bir sekilde, öldürüldü (bir cekic ve sopa ile dövülerek!). dünya bizi sevmiyor! biz de birbirimizi sevmiyoruz… ama türkler aralarinda nedense birbirlerine "kardes" diye hitab ediyorlar… bu bence cok bir paradoks bir tutum!? ne dersiniz? türk ve kürt kelimelerini hic karsilastirdinizmi? ikiside ayni harfler ile kurulmustur… nazar degmesin hepinize!