Kategoriler
Internet

Ahtabot yeniden aktif

Geçtğimiz yıl Yalçın'ın blogda özelliklerini yazdığı Ahtabot haber robotu hizmeti bir süredir çalışmıyordu, zannedersem nedeni Msn ile alakalıymış ve bu yüzden artık GTalk üzerinden çalışacak, bana arkadaşların haber ettiğine göre Ahtabot yeninden hizmete başladı.


Ahtabot kendisi için şöyle diyor;

Ben sizin için haber toplayan bir bot’um. Bot’lar belli bir amaca hizmet eden internet robotlarıdır. Ben internette yayın yapan onlarca haber kaynağını belli aralıklarla tarar, girdiğiniz anahtar kelimelere uygun olan haberleri size gönderirim. Böylece takip ettiğiniz bir konu hakkındaki gelişmeleri anlık olarak takip edebilir, yüzlerce haber arasında kaybolmazsınız.

Eski wolkanca.com’da Ahtabot yeniden aktif veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ahtabot yeniden aktif için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.