Kategoriler
Geyik Internet

26 Nisan Dünya göğüs depremi günü

İran da bir din adamı şöyle demiş: “kadınlar açık saçık giyindiği için deprem oluyor“. Bunun üzerine Jennifer McCreight bir garip ablamız ki kendisi ABD li ve aktivist miş “boobquake” ismini verdiği bir etkinlik başlatmış, 26 Nisan Dünya göğüs depremi günü.

26 Nisan Dünya göğüs depremi günü

Facebook etkinliğinde binlerce kadın var, ve amaçları İran da ki din adamını mort etmek, hepsi göğüslerinin göründüğü fotoğrafları etkinlik sayfasına yüklüyor ve “hani baba deprem filan olmadı” diyorlar. Grubun sloganı: Herkes göğüs çatalını gösterip bol bol frikik verecek ki depremin kaynağının bu olmadığı anlaşılsın.


boobquake – dünya göğüs depremi günü

Göğüs çatallarını görebileceğiniz Facebook sayfası: facebook.com/event.php?eid=116336578385346
Twitter şeyleri: #boobquake

Benim göğüsler kıllı olmasa çekip gönderirdim, sağlık olsun.

Eski wolkanca.com’da 26 Nisan Dünya göğüs depremi günü veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, 26 Nisan Dünya göğüs depremi günü için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

ne var ne yok diye bir face sayfasına baktım (masumane) ama henüz bişey yok.etkinlikten sonra bir kontrol edeyim. yalnız erkeklerde katılmış ilginç (:

ha tam fotoğrafların bağlantısı burada merak edenler için fakat sadece etkinlik sayfasında değil twitter, youtube vs. her yerde video fotoğraf paylaşılıyor.

videolar çok komik 😀