Kategoriler
Geyik

Dilinde diş çıkan adam doktorları şaşırttı

dildedisKonya’da, yaklaşık 1 yıl önce dilinin üzerinde oluşan kabarcıklar nedeniyle doktora giden ve dilinin üzerinde diş olduğunu öğrenen Mustafa Bulut, ilk günlerde kendisinin de şaşırdığını ama zamanla alıştığını söyledi.

Mersin'in Tarsus İlçesi’nde doğup büyüyen, 1 yıldır Konya’da bir kantinde çalışarak tek başına hayatını sürdürmeye çalışan 39 yaşındaki mustafa bulutMustafa Bulut, 2005 yılının Haziran ayında dilinde kabarcıklar ve kanamaların olması üzerine doktora gittiğini belirtti. Bulut, “Doktorlar gargara verdi ve 1 ay sonra tekrar kontrole gelmemi istedi. Gargara kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve onlar dilimin üzerini incelediklerinde şaşırdı. Ben de dilimin üzerinde diş olduğunu o gün anladım. Çevremdekiler dilimdeki dişten dolayı hayretle karşıladı, bazı doktorlar ise dişi almak istedi. Ben de ilk zamanlar şaşırdım şok oldum. Sonra düşümdüm ve araştırdım dünyada dil üzerinde operasyon yapılmadığı için sıcak bakmadım. Dilimdeki dişi hiçbir zaman aldırmayacağım, kendisi de ne zaman düşer bilemiyorum” dedi.
Çevresinin ilk zamanlar dilinin üzerindeki dişin maneviyatına önem vermeye başladığını kaydeden Bulut, “Ben de kendim bir internet sitesi açtım. Burada dilimin üzerindeki dişi gören Türkiye’den ve yurtdışından insanlar tebrik etti. Şu anda dişimden memnunum ve böyle kalmasını istiyorum, en iyi şekilde bakımını yapıyorum” şeklinde konuştu.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

iğrenç görünüyo 😯 sarı sarı bde bakım yaptırıyorum dio adam yaa :öğk

ben bu adamın resmini resimlerime ekledim. bizokulda bir grup yaptık. ve bu gruplardan her bir grup haber yazıyor.bugünde sıra bizde. bende bugün haberin ilk paragrafını yazdım. adama acıdım grçekten. ben fenerbahçedeki semih şentürk e aşığım.
sır olsun

abowww 🥴 bu ne hal böle yhaw buda farklı bı moda gıbi bişi olmuş! hekes diline demir taktırır, bakarsınız simdi de diş taktrmak moda olur 😀

kim demiş dilin kemiği yoktur diye bir abi demişti zaten bildiyim bişi varsa o da hiç bişi bilmediyimdir diye