Kategoriler
WordPress

Aynı isimde Tag ve Category kullanımı

WordPress’deki bu hatayı çözmek.

Eski WordPress versiyonlarında(<=4) aynı isimde etiket(tag/post_tag) ve kategori(category) kullanmakta bir sorun olmuyordu ancak şu anki versiyonda aynı isimde etiket ve kategori kullanmak sorunlu.

Eğer aynı isimde bir kategori ve tag varsa WordPress çeşitli hatalar veriyor, bunu çözmek için aynı isimde olan kategori veya etiketi farklı isimle yeniden adlandırmak sorunu çözüyor.

Sorunun bulup çözmemde bana TaxoPress isimli eklenti çok yardımcı oldu, çok fazla etiket ve kategori sahibi bir projeniz varsa deneyebilirsiniz.

TaxoPress is the WordPress Tag, Category, and Taxonomy Manager

TaxoPress eklentisi ile etiketler merge edilebiliyor, rename, delete vs. yaparken bunları toplu halde de yapabilmek güzel.

wolkanca.com’da Aynı isimde Tag ve Category kullanımı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Aynı isimde Tag ve Category kullanımı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.