Kategoriler
WordPress

WordPress tema ve eklenti dil dosyalarını düzenleme

WordPress tema ve eklentileri normal şartlarda standart olarak PO olarak isimlendirilen dil dosyalarını kullanarak çalışırlar, bu dosyaları düzenleyerek yeni bir dil eklemek veya değiştirmek mümkündür.

WordPress tema ve eklentileri normal şartlarda standart olarak PO olarak isimlendirilen dil dosyalarını kullanarak çalışırlar. PO dosyalarını düzenleyerek yeni bir dil eklemek veya var olan dil dosyalsında istediğiniz değişiklikleri yapmak mümkündür.

Loco Translate eklentisi herhangi başka bir program kullanmaya gerek kalmaksızın WordPress admin panelinden tema ve eklentilerin dil dosyalarını düzenleyebilir.

Eklentiyi edinmek için: https://wordpress.org/plugins/loco-translate/

wolkanca.com’da WordPress tema ve eklenti dil dosyalarını düzenleme veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPress tema ve eklenti dil dosyalarını düzenleme için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.