Kategoriler
Eğlence

Gibi 5. sezon çekimleri başladı

Fenomen dizi Gibi’nin 5. sezonu çekimleri başladı, platform ve kadro değişmedi.

Son yılların en çok izlenen dijital dizilerinden biri olan “Gibi”, herkesin severek izlediği adeta fenomenleşmiş bir dizi haline geldi. Kendilerini türlü talihsizliklerin ve tuhaf olayların içinde bulan iki yakın arkadaşın hikayesini konu edinen Gibi dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Önce dizinin senaristi Aziz Kedi sosyal medya hesabından daha sonra resmi sosyal medya hesaplarından çekimlerin başladığını duyuran görselli bir paylaşım yapıldı.

İlk set gününün vazgeçilmez kombinleridir palto, ceket ve gocuk. #Gibi yeni sezonuyla yakında #EXXEN’de 💛 @feyyazyigit @kilinckivanc @akursato @barissyoss
Dizinin başrol oyuncusu ve senaristi Feyyaz Yiğit, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda 5. sezon senaryosunun tamamlandığını duyurdu.
Dizinin başrol oyuncusu ve senaristi Feyyaz Yiğit, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda 5. sezon senaryosunun tamamlandığını duyurdu.

Gibi dizisinin 5. sezon çekimleri başladı. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın başrollerini paylaştığı, Exxen’de ekrana gelen dizinin yeni sezonunun Mart 2024’te ekranda olması bekleniyor.

İlk dört sezonuyla Exxen’in en beğenilen yapımlarından birisi olan Gibi’nin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alıyor. 5. sezon bölümlerini geçtiğimiz sezonda olduğu gibi Barış Yöş yönetecek.

Feyyaz Yiğit’in yeni filmi Ölümlü Dünya 2 geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti, şu an sinemalarda gösterimi sürmekte.

Kaynaklar