Kategoriler
Genel

Şu an saat kaç – UTC Şehirler, saat dilimleri ve havalimanları için hızlı yerel saatleri görmek için bir zaman dönüştürücü, currenttimeutc.com

Şimdiki Saat UTC(currenttimeutc.com) isimli web sitesinde herhangi bir programa gerek kalmadan tarayıcı üzerinden UTC saatleri görebilir, farklı saat dilimlerini, şehirleri ve ülkelerin şu anki saatlerini aynı ekranda görebilir ve hazırladığınız özelleştirmeyi paylaşabiliyorsunuz veya yer imlerinize ekleyip başka zaman bakabiliyorsunuz.

Kategoriler
Tech

Windows 10 için Windows 11 başlat menüsü Windows 11 başlat menüsünü Windows 10 üzerinde kullanmak.

Yeni Windows 11’in başlat çubuğu/menüsü çok hoş, ben beğendim. Geçen gün kullandığım Windows laptopu Windows 11’e yükseltmek istedim ancak bazı sorunlar olduğu için geri Windows 10’a döndüm ve sanıyorum en az 1 yıl daha Windows 11’e geçmek benim için mantıklı olmayacak.

Kategoriler
Kodlama

HTML, CSS ve JavaScript ile analog saat HTML, CSS ve JavaScript kullanarak basit bir analog saatin nasıl yapıldığını gösterdim.

Bu yazıda HTML, CSS ve JavaScript kullanarak yapılmış bir analog saat örneği göreceksiniz.

Kategoriler
Tech

Rainmeter, masaüstü kişiselleştirme aracı Windows için Rainmeter masaüstü kişiselleştirme aracını öneririm.

Rainmeter, Windows için gelişmiş bir masaüstü kişiselleştirme aracı, ücretsiz ve açık kaynak olan program bilgisayara herhangi bir yük getirmeden; saat, tarih, hava durumu, hafıza ve işlemci bilgileri, RSS haber, çalan müzik bilgileri, programlar için hızlı başlangıç menüleri gibi birçok özelliği dilediğiniz tema ile masaüstünüze ekleyebileceğiniz harika bir program.