Kategoriler
Genel

Windows 10 için Windows 11 başlat menüsü

Windows 11 başlat menüsünü Windows 10 üzerinde kullanmak.

Yeni Windows 11’in başlat çubuğu/menüsü çok hoş, ben beğendim. Geçen gün kullandığım Windows laptopu Windows 11’e yükseltmek istedim ancak bazı sorunlar olduğu için geri Windows 10’a döndüm ve sanıyorum en az 1 yıl daha Windows 11’e geçmek benim için mantıklı olmayacak.

Daha önce Rainmeter kullandığımdan bahsetmiştim, bir arkadaşımız oturmuş çalışmış ve yeni Windows 11’in başlat menüsünü Windows 10 üzerinde çalışır hale getirmiş, yani Windows 11 başlat menüsünün bir kopyasını Rainmeter teması olarak hazırlamış. Denedim gayet güzel, benim gibi hala Windows 10 kullanan ve Windows 11’in başlat menüsünü sevmiş biriyseniz tavsiye ederim.

Windows 11 Start Menu For Windows 10 | Its work on Windows 7 , Windows 8.1

İndirmek için: deviantart.com/vinithkumar/art/Windows-11-Start-Menu-887577663

Rainmeter, masaüstü kişiselleştirme aracı: Windows için Rainmeter masaüstü kişiselleştirme aracını öneririm.

Benim kendi kullandığım tarih, saat takip ettiğim bir temam var ve ikinci ekranımdan uzaktan bile görünebildiği için seviyorum belki hoşunuza gider diye onu da ek olarak burada paylaştım.

Kolay gelsin.

wolkanca.com’da Windows 10 için Windows 11 başlat menüsü veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows 10 için Windows 11 başlat menüsü için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.