Kategoriler
Hayattan

Yuvaariyorum.org

Daha önce Mayıs 2007 de yazdığım Ücretsiz kedi ve köpek sahibi olabilirsiniz başlıklı yazı binlerce hatta milyona yakın kişi okundu, 600 den fazla yorum ve onun 10 katı kadar mesaj geldi. O yazımda sokak köpekleri, sahipleri tarafından terkedilen veya başka şekillerde barınaklara bırakılan evcil hayvanları sahiplendirmeyi amaçlayan bir dernekden bahsetmiştim, dernek barınataki hayvanları yeni sahiplerine veriyor ve çok güzel işler yapıyorlar, kendilerini buradan bir kez daha kutluyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Dernek daha önceden blogspot.com da bir blog üzerinden bir web sitesi oluşturmuştu, şimdi derneğin kendine ait bir alan adı ile adresi değişti, bunu beni arayıp ilettiler, bu yazımda da bunu haber etmek istedim. Adresleri: Yuvaariyorum.org, kendilerine buradan ulaşabilirsiniz.

yuva-ariyorum

Siz eğer sahipsiz kalmış evcil hayvan sahiplenmek istiyorsanız veyahut kayıp bir evcil hayvanınız varsa BARINAK GÖNULLÜLERİ VE HAYVANLARA YAŞAM HAKKI DERNEĞİ(bgd.org.tr)’ne bağlı çalışan Yuvaariyorum.org sitesine başvurabilirsiniz.