Kategoriler
Kültür Sanat

Yedi Yaşam (Seven Pounds)

yedi-yasam-seven-poundsGabriele Muccino’nun yönettiği ve Will Smith, Rosario Dawson, Michael Ealy ile Barry Pepper’in oynadığı Yedi Yaşam(Seven Pounds), 13 Mart 2009 tarihinde Warner Bros tarafından ülkemizde vizyonda olacak.

Filmi 9 Mart Pazartesi günü Warner Bros Türkiye’nin bloggerlar için düzenlediği özel gösterimde izleyeceğim. O zamana kadar aşağıdaki kısa açıklama ve fragmanla idare edelim.

Film, peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için yabancı yedi kişinin hayatlarını değiştirmeye çalışan bir adamın öyküsünü anlatıyor. Yedi kişinin ortak noktaları, her birinin umutsuz derecede yardıma muhtaç olmalarıdır. Hayat dolu bir kalp hastası olan Emily Rosa, Ben in olanaksız sandığı bir şey yaparak plânın gidişatını değiştirir. Yakınlaştığı Ben’in dünyaya bakışını altüst eder.

Basın Bülteni, fotoğraflar, web sitesi, fragman, IMDb

Alma bu senin için de bir bilgilendirmeydi, filmin özel gösterim tarihi önce 5 Mart idi, daha sonra aynı gün e-tohum etkinliği olduğunu hatırlatınca Warner Bros Türkiye yetkilileri 9 Mart gününe değiştirdi gösterimi, çok taktir ettik, çok öptük kendilerini.