Kategoriler
Konuk Yazar

Bu doğum günü kiminmiş bakiiim

Blogumuzun En güzel, en zeki,en tatlı hatunu yani MUZLUPASTANIN bugün yani 00:00 itibari ile doğum günü. O her ne kadar yaşlandım diye üzülsede (Daha 25) bizler biliyoruz ki tıpkı bir şarap gibi vakit geçtikçe değerimiz dahada çok artıyor.

Ben onu Wolkanca sayesinde tanıdım iyiki de tanımışım mükemmel bir insan nazik, hoşgörülü, saygılı, komik… inanın bana onu nitelendirebilecek daha birçok harika sıfat var ama ben gerek duymuyorum çünkü hepimiz onu çok iyi tanıyoruz.

Canım dostum iyiki doğmuşsun…

Nice sağıklı, mutlu yaşlara

Seni çok seviyorum Cananımm (bunu sana söylemek hoşuma gidiyor)

not: ya ben bu blogun doğum günü çeterecisi gibi oldum haa. Sanırım geçmiş hayatımda ebeydim ben :p

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

iyiki doğdun muzlupasta şimdi gönül bir muzlupasta alıp ziyaretine gelmek isterdi ama çok zor tabi :/ olsun sen yemişsndr muzlu pastanı 😉

geriye doğru bakıyorum da 14 ocak olsun hediyelerim olsun pastam olsun diye beklerdim öyle.. çocuktum çünkü. ama şimdi yaşım 25 ve ben çok istedim bu ocak ayını ya da 14 .günü takvimlerden silmeyi.. çünkü korkuyorum artık yaşgünlerimden büyümekten sorumluluk almaktan hayatın gerçeklerinden. ama neyseki çok çok güzel bir şekilde girdim. dediğiniz gibi pastamı da yedim.. 🙂 ve hatırlatma yapıyım pastanızdaki mumları üflerken dilek tutun gerçekleşiyor benim gerçekleşti umarım bu dileğimde gerçek olur.
şimdi.. öncelikle bu güzel yazı için başakcığıma teşekkür ediyorum sonra da beni seven ve yorum yazarak iyi dileklerini benimle paylaşan herkese çok ama çok teşekkür ediyorum beni çok mutlu ettiniz. unutmadan hediye almak hala çok güzel. sevgiler

sevgili hocamız (mp) canan hanım efendinin doğum gününü gecikmelide olsa en derin duygularımla tebrik ediyorum. ve kendisine huzurlarınızda diyorumki.iyi doğdun canan herşey gönlünce yeni yaşında hyrlı olsun saygılarımla….