WordPress.com'a yenilikler geldi

WordPress'in ücretsiz blog servisi wordpress.com bir iki yenilik duyurdu bunlardan biri gizli blog oluşturma diğeride kişiye özel CSS düzenleyebilme. Wordpress | wolkanca.comArtık wordpress.com kullanıcıları gizlilik söz konusu olduğunda yalnızca bloglarının arama motorlarınca listelenmelerini engelleyebilmekle sınırlı değiller, isterlerse bloglarına sadece belirli wordpress.com kullanıcılarının erişebilmesini sağlayabiliyorlar.
Fakat Css özelliği yıllık 15$ ücretli, piyasada hali hazırdaki diğer blog servislerinde bu özellik ücretsizken WordPress'in bu özelliği ücretli olarak sunması ilginç

Acemi Blogcu
‘nunda dediği gibi “WordPress geliştiricilerinin ilginç bir pazarlama taktiği içerisinde oldukları kesin 🙂 ” .


WordPress CSS özelliği

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

sanırım sidebarda filan bir değişiklik yapamıyoruz. sadece css dosyası. değermi bilmiyorum 15 $ verildiğine.
birde şu 25$ muhabbetini anlamadım o ne için biliyormusun?

o 10 dolar kredi sanırım gizli blog oluşturma için 15 de css toplamda 25usd.

valla aslında bakarsan bana göre wordpress diğer blog servislerinden kat kat daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyor bu bağlamda diğer ücretsiz ama kalitesiz blogların kahrını çekmektense 15usd verip sadece css yi kişiselleştirerek blog yaparım.
tabi tercih meselesi bu.

selam benim bir sorum var ben yeni uyeyim bu siteyi satin alabilmek mumkunmu? mesela ben adres barinda sonunda wordpres ciksin istemiyorum direk kendi adimi koymak istiyorum benimmutfagim.com diye bu mumkunmu?

asyayusof çok güzel bir blogunuz var biraz dolaştım.
istediğiniz yapabilmek için öncelikle kendinize ait bir alan adı (.com, .net, .org vs.) tescil ettirmeniz gerekiyor daha sonra bir barındırma hizmeti almalısınız ve wordpress-tr.com dan wordpress sistemini indirip hostunuza kurmalısınız tabi bunlar karmaşık gelebilir ama aslında hepsi ufak tefek basit işlerdir. alan adı ve hosting için ben yardımcı olabilirim ayrıca bazı hostinglerde wordpress hazır kurulu olabilir.

daha önceki yazdıklarınızı yeni kuracağınız wordpresse aktarmak da çok basit bir iştir bunun içinde şanslısınız.
şanslı olmadığınız konu ise benimmutfagim.com u sizden önce tescil ettirmişler başka bir alan adı seçebilirsiniz örneğin benimmutfagim.org veya .net yada .info …

kolay gelsin iletişim kısmından bu konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.