Kategoriler
Medya

Hillside City Club Zumba’yı çeşme sahillerine taşıyor

Hillside City Club, Türkiye’ye getirdiği, egzersiz dünyasının bir numarası ZUMBA’yı, şimdi de Çeşme sahillerine taşıyor.

Zumba-babylon alacati

Türkiye’de öncü uygulamaları ile bilinen Hillside City Club, en son fitness akımlarını tanıttığı ve yurtdışından getirdiği eğitmenler eşliğinde düzenlediği “Hillside Masterclass” lara ZUMBA ile bir yenisini daha ekledi. Hillside City Club, tüm dünyayı kasıp kavuran ZUMBA’yı, yaratıcısı, Shakira’nın koreografı Beto Perez ile ilk kez Türkiye’ye getirdi. Haziran ayı itibariyle Hillside City Club’larda uygulanmaya başlanan ZUMBA, şimdi de Babylon Alaçatı’da güneş, deniz ve dansı buluşturuyor.

Zumba-babylon alacati 2

Dünyanın bir numaralı dans-fitness çılgınlığı ZUMBA, ateşli Latin müziklerini egzotik dans ritimleri ve dinamik egzersiz hareketleri ile birleştirerek fit ve zinde bir görünüm sağlıyor. Fox News, CNN, Time Magazine, People, Woman’s World, Japan’s Fuji TV ve China Fitness ve Beauty gibi yüzlerce televizyon programında ve dergide “egzersiz dünyasının bir numarası” olarak yer alan Fitness devrimi ZUMBA, “Klasik egzersizi bir kenara bırakıp, partiye katılmaya” çağırıyor. ZUMBA’nın Amerika, İngiltere, Kanada, Çin, Tayvan, İtalya ve Portekiz’in de arasında olduğu 35’ten fazla ülkede 3 milyondan fazla bağımlısı var.

Vücut çalıştırmayı partiye dönüştüren ZUMBA, “C.S.I. Miami” dizisinden tanıdığımız Eva LaRue, Cesur ve Güzel”in güzel yüzü Hunter Tylo, Eski Kainat Güzeli Dayanara Torres ve eski güzellik kraliçesi Paola Turbay’ın da favorisi… Bir egzersizden çok parti havasında geçen ZUMBA, 18 Temmuz 2009 Cumartesi günü saat 18:30’da Hillside City Club eğitmenleri eşliğinde Babylon Alaçatı’da olacak…

Zumba-babylon alacati 3

www.hillsidecityclub.com
www.zumba.com
HILLSIDE CITY CLUB-ETİLER 0212 352 25 00
HILLSIDE CITY CLUB-TRIO 0216 324 11 11
HILLSIDE CITY CLUB-İSTİNYE 0212 367 20 00
Babylon Alaçatı – Çark Plajı, Liman Mevkii Alaçatı-Çeşme İzmir // 0232 716 6707