VOLKANYILMAZ.COM.TR

Bugün volkanyilmaz.com.tr adresindeki web sitemi aktif ettim çok mutluyum. Çok yaram var bu konuda benim, nasıl desem, aslında çok saçma ama insanlarımız malesef saçmalıklara bayıldığı için her plaformda, her zaman bu konuyu deşerler ve ben de onlara bu saçmalığı anlatmak zorunda kalırım. Evet o saçmalığın adı "W". Bildiğimiz evinizde, ofisinizde kullandığınız klavyenin en üst sol kısmında Q harfinin hemen yanında bulunan o çift V. Bazısı Türkçe şövalyesi çıkar, bazısı amanın sen Türkçe katilisin der, yazar durur, bazısı daha yaratıcı etkileyici hakaretler vs. W'nin hikayesine hiç girmeyeceğim, ne anlatırım ne cevap veririm zaten artık soranlara, zira beş yüz defa cevapladım, anlattım ve hiç bir şekilde kar etmediğini, insanların benim cevabımı hiç önemsemeden bu blogun adresini asıp kestiğini gördüm.

Bu konuda çok sıkıntılıyım çok, üzülüyorum yani, blog demek amatör ruh demek, blog demek sosyal medya, halk medyası, alternatif çatlak ses demek ve baştan sona amatördür bu canına yandığımın şeysi. Bu tür garip insanların gelip bu tür şeylerle blog yazarlarını yazılarındaki hatalar veya kullandıkları adreslerle çemkirmesi saçmalık ötesi bir şey. Yani herifçi eğer gerçekten bir edebi eser yazsa idi gider kitap yazardı ne iş vardı ki bu kadar basit bir internet sitesine yazsın. Onu bırak ulan bu eleştirenleri de sanırsın ki kendileri Amerikalarda Türkçe profesörü, ben ki amatör olmama rağmen okuyacak insanlara olan saygımdan gülücük( (: ) dahi kullanmamaya çözen gösterirken, ben ki yazdıktan sonra defalarca okuyup acaba bu kelimem iyi olmadı mı diye düşünüp vakit veren insana gel sen bir tek "W" harfi ile eleştir, yerden yere vur hooop bitir adamı. Oldu güzelim, canım benim. Bu tür eleştirileri yapanlara öğretmenlerin verdiği ödev gibi bir kompozisyon ödevi versen yapamaz ama gelir sana şövalye kesilir. Bu tıpkı hani o namus bekçileri vardır ya, bir şey yazar veya söylersin ona hiç dert değildir ama o bütün ülkenin namus bekçisidir ya o ulu insan, seni tehdit eder, bunu yapan bunu da sevdi yani.

Volkan Yılmaz

Ben bunu uzun süredir yaşıyorum, "W" harfine o kadar çok takan insan var ki inanamazsınız, yahu içinde üniversite hocasından tut lise talebesine kadar böyle garip insanlar var bunların, neymiş W harfi kullanıyorsun sen hainsin, adisin.

Hay Allah. Derdimi anlatmaktan bıkmış olmam çok doğal taktir edersiniz ki çok sayın sevgili okurcağızım benim, yeni bir şey değil bu yani daha önce çok kez yazdığım gibi.

Hah, buyur sevgili hocam, şimdi ismim soy ismim hem de TR uzantılısını aldım, bu seferde gelip lan o i neden ı değil dersen sana çok pis dalarım haberin olsun, hoş büyük harfle yazarsan VOLKANYILMAZ.COM.TR oluyor yine yırttık.

İnanın konu ile alakalı değil ama yahu nerede yazayım en zaman yazayım diye aklımda duruyor, yazayımda şunu kurtulayım.
Etohum tv'de ki roportaj videosunu ben sildirttim çünkü hem iğrenç di video hem de video ya yorum yazan elemanların ki zaten 3 yorum vardı 2. si bu W meselesinden diğeri de küfürbazmışım şu merush meselesinden çemkirmiş. Video zaten iğrenç üzerine bir de bu yorumlar sos gibi olmuş, tam iğrenç olmuş.
Diğer mevzu Digitalage dergisinin Aralık ayı sayısında fotoğraflardan birinde kendimi gördüm ne çok sevindim, o kadar fazla katılamasam da etohum konusunda bir görselde var olmak ne sevindirici olmuş.

Okan Bayülgen'in Ntv'deki Sade Vatandaş isimli programını izleyin güzel konulara değiniyor, Habertürk Tv'de Saba Tümer'i kaçırmayın çok güzel kahkaha atıyor hatun kişi, son olarak Kısa Devre isimli program da kayda değer bir program, Cem Yılmaz vardı bu akşam.

Bir de, kandırdım ben sizi be, buradaki ben değilim, vallahi, inanın volkanyilmaz.com.tr da gerçekten ben olacağım. Yer imlerinize ekleyin ve bekleyin, öptüm hepinizi W, Q, ayırmaksızın.
Başka bir şey yok, bu günlük bu kadar dağılabilrisiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

VOLKANYILMAZ.COM.TRiçin 14 yanıt

volki oğlum sıkma tatlı canını, okşa. boşver sen türkçe kovboylarını, yeni alan adına giriş yaptım.bazıları gibi sen de gizliden birşey gömmüşün sayfanın ucra köşelerine. herzaman yanındayım unutma, bu arada r10 'uda ihmal etme pm leşelim mutlu olalım.

hyırlı olsun. bu kadar sorun yaşattığını bilmiyordum bu alan adının 🙂 neyse artık laf atacak ne bulacaklar çok merak ediyorum. "aaa volkan olmaz bu yorum kısmı neden ingilizce!" 😛

güle güle kullan 😉 biraz zorluk çıkaracak bu yeni alan adı galiba google için. gerçi sen onu da halledersin ama biraz kayıp olacak gibi. neyse no poroblem 🙂

ki$inin kendini özelle$tiren markasi olmali.
gereksiz konulara cok fazla detay veriyorsun volkan yilmaz 🙂
türk insani herzaman menmuniyetsizdir, karin agrisi olmazssa, yaratir.
ba$arisida ba$arilarindan ölcülür, ne kadar ba$arili olduguda ortada değilmidir?

volkanyimaz.com.tr
hayırlı olsun .başarılarının devamlı olması temennisiyle allah'a emanet ol

bende bir ''volkan yılmaz'' olarak tebrik ediyorum.sitenin devamını temenni ediyorum…