Kategoriler
Kültür sanat

Tymphony'nin Buz isimli yeni albümü çıktı

Tymphony'ni nedir diye merak edenler şu bağlantıya tıklayarak hakkında bu blog da yazılanlara bakabilirler.

Yeni albümü Buz'u bugün yayınlandı, LastFm sayfasından veyahut kendi sitesinden şarkıları dinleme, indirme imkanına sahipsiniz, albüm ücretsiz dağıtılıyor.

Tymphony, Selim'in bilgisayarında yaptığı şarkılar, tür olarak şarkılarda vokal olmadığından dolayı enstrümantal ve bilgisayar ortamında yapıldığından da elektronik müzik severlere hitap eden bir tarzı var. Sadece müzik seven, popüler olana yapışan sineklerden olmayan biri iseniz benim gibi bu tarzı seversiniz. Bu şarkılar aslında bir blog gibi, nasıl bir blog yazısında duygularınızı, fikirlerinizi aktarırsınız bu şarkılarda da böyle yapılıyor, bir ticari kaygı veya aman çok büyük iş yaptık gibi
iddiaları da yok.

tymphony - buz

Bu yazıyı yazarken bir yandan Onur ile görüşüyoruz, o da bir yandan benim yazdıklarıma göre karikatürünü şekillendiriyor, esasında Onur ile Selim arasında benzerlikler de var, o da karikatürleri ile kendini ifade ediyor.

Ben albüm henüz çıkmadan yaklaşık 1 ay kadar önce şarkıları dinlemiştim, bu albüm ile birlikte toplamda 6 albüm olmuş oluyor Tymphony'nin.

Albümü indirdiğiniz de içinde bir Word belgesi çıkacak, o yazıda parçaların anlamlarını çıkarabilirsiniz, oradaki kırmızı işaretler parça numaralarıdır.

Bu albümde kendime yakın hissettiğim favori parçam 6 numaralı ağır parça Taze ve serin oldu.

Kendinizi daha sevilesi hissediyorsunuz onu bu kadar "ağır" sevdikçe. İçinizi bir huzur bir serinlik(6) kaplayıveriyor. Her şey ne kadar da olması gerektiği gibi…

Keyifli dinlemeler.

Eski wolkanca.com’da Tymphony'nin Buz isimli yeni albümü çıktı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Tymphony'nin Buz isimli yeni albümü çıktı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.