Kategoriler
Kültür sanat

Tymphony

Kendisi ömür boyu Beta olan arkadaşımız Selim Aptal meleklerin işe yaramaz kanatları ismini verdiği albümdeki şarkıları FL Studio programını kullanarak kendi bilgisayarında hazırladığını bana söylediğinde çok şaşırmıştım. Çünkü daha önce Twitter dan bir önceki albümü Tymphony'nin Uyduruk Senfonisi
haber etmiş, yazmış ve ben bu albümü Last.Fm de belki Selimin bir productor arkadaşı veya başka sevdiği bir sanatçının albümü diyerek dinlemiştim.

Abümün ismi Aptal meleklerin işe yaramaz kanatları ve tamamen sebil. Last.Fm den dinleyebilir veya şuradan indirilebilesi mümkün.

Selim Yörük'ün yaratıcılığına hayran kaldım, ben de yıllar önce bazı dj programları ile benzer, belki biraz daha dumtıslı şeyler yapar kendi kendime arabada evde dinlerdim.

Eskilerden beri bu tür çalışmaları çok severim özellikle Dj Burak Yeter'e özel bir hayranlığım vardır.

Devamını isteriz Selim.

Selim Yörük'ün bildirgeçte yazdığı günlük;

Fl Studio programını kullanarak bilgisayar başında kendimce güzel tınılar yapıyorum. Pek hoşuma gidiyo.
Bu tınıların adına da Tymphony deyiverdim : )
İki albümüm oldu şimdi. Yeni albümümü paylaşmak istedim. Birincisini sevmemiştim ama bu bu albüm daha dinlenebilir oldu. Sevdim.
Acaba siz de sever misiniz? Nasıl buldunuz çok merak ederim, beğendiniz mi acaba, beğenir misiniz : ))
Şuradan dinleyebilirsiniz. Şurdan da tüm albümü indirebilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Tymphony veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Tymphony için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.