Kategoriler
Blog

Thomson Reuters da WordPress'i seçti

İngiliz haber ajansı ve mali veri sağlayıcısı Reuters grubu geçtiğimiz yıl Kanada merkezli yayıncılık şirketi Tam 37 ülkede yaklaşık 40bin çalışanı olan, 1934'de Roy Thomson tarafından kurulan Thomson'a 17.23 milyar dolara (8.7 milyar sterlin) satılmış ve ismi "Thomson Reuters" olmuştu.

Thomson Reuters da WordPress

Matt'ın haber ettiği üzere bu şirket WordPress.Com da bloglayacak. [via]

“The newly formed Thomson Reuters Corp made its highly anticipated debut this past Thursday. Thomson Reuters is now the largest business focused media company in the world with 50,000 employees and annual revenues of more than $12.5 billion.

To communicate to various groups about the new combined entity, Thomson Reuters selected WordPress.com VIP to host this high-traffic and high-profile site.”

alakasız not: her ne kadar iyi anlaşamasakta hakkını vermek lazım matt'ın blogunun yeni teması hoş olmuş, tebrikler matt.

en dibine not: bir gün herkes WordPress çi olacak! (:

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

merhabalar!
ben sizi kismen spaces.live'dan taniyorum. zeynepceninzeynebi diye space im var benim.
kendime bir internet sayfasi acmak istiyorum, tabii kide powered by wp olacak, fakat sitemi blog ve kitap-sinema-film elestirileri uzerinde sayfalar acmayi dusunuyorum ancak, wp de butur seylere uygun bir plugin bulamadim. yani demek istedigim mesela bir kitap hakkinda isteyenler o kitabin sayfasina yorumlarini yazabilecek ama bunu da haloscan gibi basit bir commenting tool kullanarak yapmak istemiyorum.
siz bu tur birsey biliyor musunuz kullanabilecegim? varsa lutfen bir yardimci olabilir misiniz? bide blogla alakali yorum yazmayanlara gicik olurum ben, bende oyle yaptim bu sefer. kusuruma bakmayin lutfen.
iyi aksamlar.