The WebAward Competition 2009 da 3 ödül BKM ye

Dünyanın en prestijli uluslararası web tasarım yarışmalarından The WebAward Competition 2009'da, Bankalararası Kart Merkezi(BKM) ödül üstüne ödül aldı.
bkm
The Web Marketing Association'dan Bankalararası Kart Merkezi'ne 3 Mükemmellik Ödülü Birden.
ABD merkezli The Web Marketing Association tarafından, internet üzerindeki en etkin web sitesi sahibi markaların bir araya getirilmesi hedefi ile 12 yıldır gerçekleştirilen WebAward Competition yarışmasının 2009 yılı sonuçları belli oldu.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), 47 ülkeden yüzlerce web sitesinin katıldığı ve 96 sektörel kategoride birbirinden büyük markaların kıyasıya rekabet ettiği WebAward Competition 2009'da, "BKM" ve "Kart Bilinci" web siteleri ile üç mükemmellik ödülünün birden sahibi oldu.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)'nin kartlı ödeme sistemleri hakkındaki bilgileri kolay ulaşılır ve şık bir şekilde sunan www.bkm.com.tr web sitesi, hem "Bank", hem de "Financial Services" kategorilerinde layık görüldüğü Standard of Excellence ödülü ile uluslararası bir başarıya imza attı.

Kart kullanıcılarını bilinçlendirmek amacıyla hazırlanan www.kartbilinci.com adlı web sitesi ise Bankalararası Kart Merkezi'ne "Financial Services" kategorisinde Standard of Excellence ödülü getirerek tasarım dünyasının dikkatlerini üzerine çekti.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)'nin, Pixelplus Interactive işbirliği ile hazırladığı web sitelerinin de içinde olduğu The WebAward Competition 2009'un tüm sonuçları, 15 Eylül 2009 tarihinden itibaren www.webaward.org sitesinden takip edilebiliyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.