Sen beni tanımamışsın // Nilüfer

Nilüfer kariyerinde ilk single albümünü çıkardı, ismi "Sen beni tanımamışsın". Okuduğum bazı haber kaynaklarına göre bu single henüz piyasaya çıkmasına rağmen internette rekor denecek kadar fazla indirilmiş.

Günümüzde albümler artık sadece fiziksel satış rakamları ile değil internetten indirme sayısı ile de ölçülmeye başladı. Hatta Nilüfer'in bu albümünde olduğu gibi satışından yünzlerce kat daha fazla ve piyasaya henüz çıkmadan indirilme rekoru kırabiliyor.

Nilüfer'in bu albümünü ben aldım. Sen beni tanımamışsın şarkısının single olan bu albümde 5. parça olan "Sen beni tanımamışsın (Hüseyin Karadayı Mix)" harikulade olmuş. Bu yaz hemen her yerde duyabiliriz bu parçayı.

NİLÜFER İNTERNETTE REKOR KIRDI
Nilüfer'in ilk single'ındaki şarkısı raflarda yerini almadan internete düştü.

Nilüfer'in müzik kariyerinde ilk kez çıkaracağı single, internette müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Gecce.com'un haberine göre; sözü ve bestesi Nilüfer'e ait 'Sen Beni Tanımamışsın' adlı şarkı, sanal alemde en çok dinlenen şarkılar arasına girdi. Şarkının orijinal CD'sinde ise dört farklı versiyonu var. Pop ve akustik versiyonu Ozan Çolakoğlu tarafından düzenlendi. Remix versiyonları ise DJ Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı imzası taşıyor.
h2

Lütfen sevdiğimiz sanatçıların albümlerini internetten indirmeyelim, gidip müzik marketlerden satın alalım.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

birkaç gün önce izmit'te bahar şenliklerinde bir parçasını seslendirdi..
nilüfer epey özlenmiş, kendisi de sahnenin hakkını fazlasıyla verdi, enfesti..

şarkı muhteşem olmuş…nilüfer her zamanki kalitesini göstermiş…bence şarkının hüseyin karadayı remiksini dinlemelisiniz…karar verdim albümü ve bu sıngle ve hatta eylül ayında çıkacak yepyeni full albümü, nilüferi ben var ettim, bensiz bir hiç diyen kayahan ve kayahan hayranlarına da güzel bir cevap olacaktır!.. 1970 yılında müzik yaşamı başlayan türk pop müziğinin divası olarak nitelenen ve bu ünvanı hakkıyla alan nilüferi, 1989da ilk albümü piyasaya çıkan ve her çıktığı konser ya da programda arkasına silah zoruyla büyük usta kayahan yazdıran bir kayahanın var etmesi de ne kadar mantıklı tartışılır!..22 albümü,sayısız plağı, sayısız ödülü ve 2 altın plağı olan nilüfere karşılık 10 albüm sahibi bir kayahan…her zaman yanındayız nilüfer..bundan sonra kayahan şarkısı okuma zaten…bakalım kayahan senden aldığı o milyarları kimden alacak bundan sonra!..türk pop müziğinin altın sesi, hüzünlerim alır gider sevinçlerimi derken bizi de alıp götüren, yar yine bana haram geceler, senin için ağlıyorum derken bizi de ağlatan, karar verdim unutmaya seni dediğinde bizi de isyana sürekleyen kadın…seni seviyoruz ve ne yaparsan yap yanındayız…sevgiyle..nilüferle..