Kategoriler
Hayattan

Rexona Men V8 ile yüksek performansı yaşayın!

Rexona V8Rexona dan adrenalini zirvede yaşamayı seven erkeklere özel, yüksek performanslı bir deodorant…

Erkeklerin otomobil tutkusu dillere destan… Hızlı, kaliteli ve konforlu bir otomobil hangi erkeğin rüyalarını süslemez ki… Böyle bir otomobile sahip olduklarında ona hayatlarındaki en özel yeri ayırır; bakımı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Erkeklerin vazgeçemedikleri otomobil tutkusu, dünyanın en çok tercih edilen deodorant markası Rexona ya esin kaynağı oldu ve Rexona Men V8 doğdu. Tutkularını doyasıya yaşamak isteyen ve riske girmeyi seven erkekler, Rexona Men V8’i yanından ayıramayacak!

Performansta zirvenin tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi Rexona Men V8, erkeklerin hız tutkusunu özgür ruhunda taşıyor! Ateşli otomobil deneyimini yaşarken tutku ve heyecanı gizleyemeyen erkeklere ter kokusuna karşı yüksekperformans sunan Rexona V8, sarı-siyah tasarımıyla çok etkileyici… Günün yoğun koşuşturması boyunca ter kokusuna karşı mükemmel koruma sağlayan Rexona Men V8, erkeklerin en karizmatik yol arkadaşı olacak!

Rexona’da herkese göre bir deodorant var!
Dünya üzerinde kaydedilebilmiş en yüksek sıcaklıklarda test edilerek uzun süreli etkisi kanıtlanan Rexona, anti-bakteriyel formülü ile ter kokusuna neden olan bakterileri engelliyor ve ter kokusuna karşı 24 saat koruma, gün boyu tazelik sağlıyor. Rexona deodorantlar, özel formülü sayesinde ter ile bakterilerin bir araya gelmesini engelleyerek ter kokusunu ve ıslaklığı önlüyor.

Rexona farklı tercihleri olan bay ve bayan tüketicilerine pudralı ve pudrasız olmak üzere 11 farklı kokusuyla sprey, roll-on ve stick formatlarında ürünler sunmaktadır. Rexona, sizi asla yarı yolda bırakmamanın güven ve ayrıcalığını sunuyor.