Kategoriler
Konuk Yazar

''Portakal Soyuşunu Seyretmek Çok Güzel''

Kadın oldukça hoş,alımlı güzelce birşey. adam işinde başarılı,kariyer sahibi seviyolar birbirlerini uzunca süren bir fulörtten sonra evlenmişlerdir.Herşey gayet yolunda gidiyor mükemmel bir evlilik yaşamaktalar..Taki kadının kafasında sebebini bulamadığı düşünceler yer almaya başlıyor.

Kadın…

Son zamanlarda ilişkilerine dair hep kendi kendine şunu soruyor:Sadece bedeni mi seviyor? İyi bir seks hayatımız var bu mu beni çekici kılan ona karşı tam olarak ne ifade ediyorum onun için kadın günlerdir bu sorularla boğuşmakta adamsa hiçbişeyin farkında bile değil.

Kadın soramaz da bunu şimdi tam çıkmazda.Derken bir akşam televizyon karşısında

yine oturmaktalar her akşam ki rutinleri…Kadın birden adamın ona baktığını farkediyor adamsa öööle dalmış,karısına bakıyor kadın oralı olmuyor,elinde bıçak adamsa hala bakmakta kadın nedense dönüp bakamıyo bile garip duygular içinde veee kadın dayanamıyor, dönüyor adama

elinde hala bıçak ölesine bakıyor adama…O da o da bir şey söleycek ama susuyor.Noldu der gibi bakıyor adama elinde bıçak öylece bakıyor… adam gülümsüyor ve şöyle diyor kadına:

”Portakal soyuşunu seyretmek çok güzel.”

-İşte anahtar cümle,herşeyi bir anda yoluna koyuveren cümle…

Kadın şaşırıyor, mutlu çok mutlu,huzurlu ama şaşkın o anda tüm o sorular dağılıveriyor birden kadının aklında ki.

Adam mı?

O maalesef olan biten hiçbirşeyin farkında bile değil sadece gülümsüyor.

Sevgili dostum Serdar (üye :Shibumi) ile kadın erkek ilişkileri ve kadınların herşey yolunda giderken birden bire içine girdikleri ve zamanla bir hastalık halini alan düşünceler sonucunda kendilerine ve ilişkilerine nasıl zarar verdikleri hakkında konuşurken bana bu hikayeden bahsetti biraz ve gerçekten çok hoşuma gitti.Kendisinin izni dahilinde sizlerle paylaştım.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

helalim_06 süpersin kardesim…. . )) ßu arada ayşe arkadaşım ßizim sorunumuz size qelen internet seçenekleri ekranındaki yazı alanının pasif olması sizin aktif . )