Pilli'den cevap geldi

Geçen bir yazımda Pilli sitelerinde şu hesapları silinen üyelerin paraları nereye gidiyor diye şaka yollu sormuştuk. Hoş ben sormasam cevaplamaya da tenezzül etmeyecekler di bu anlamda Pilli üyeleri borçlular, hediyeleleri posta ile kabul edebilirim (:
Blogum da yazdığım bu yazıdan sonra Pilli blogunda bu konuya istinaden hesabı silinenlerin kazançları kime gidiyor? başlıklı bir yazı yazmış arkadaşlar, ha birde işte e-posta yoluyla en çok sorulan soruymuşta filan ayakları yapmışlar (: Yahu siz e-posta okurmuydunuz diyesi geliyor insanın. Neyse yazı şöyle;

e-posta yoluyla en çok aldığımız sorulardan biri "bir üyenin hesabı silindiğinde (kendi isteğiyle veya editörler tarafından) kazançları kime gidiyor" sorusu.
kısaca açıklamak gerekirse; bir hesap ister tarafımızca, ister kişinin kendisi tarafından silinmiş olsun geçmiş ödenmemiş kazançları ve yayında kalan yazılardan elde edeceği gelecek kazançları yazının bulunduğu sitenin diğer yazarlarına bağışlanıyor.

yolsuz pilli
Bizi bilgilendirdiği için yusu'ya şükran, karikatür için de otopsiraporu’na okşan.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Pilli'den cevap geldiiçin 9 yanıt

benm kişisel yorumum mağdur olanlar düşüsün uye olanlar sanırım 0-7 yaş değil gitsin kendileri araştırsın bu konuları pilli mi şarzlımı bilmem üyeliği iptal edilenler düşünsun yinede bilgilendirdiğin için sağol